Новак
Dreamline Unidoor 45- in. W внатре.

Dreamline Unidoor 45- in. W внатре.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 6879.84

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот. Елегантниот дизајн и неверојатен опсег на големини се комбинираат во Unidoor за изгледот на обичајно стакло со неспоредлива вредност. Dreamline Exclusive Clear Max Repellant и отпорен на стакло обложување на дамки, додава супериорна заштита од дамки и е скоро без одржување. Со чисти линии, модерни акценти и изглед на резолуција, колекцијата „Унидор“ додава безвременски стил на секој простор за бања. Големина на моделот : 45-46 in. W x 72 in. H; Отворање на прошетка : 26 ин.; Конфигурација : врата за туширање со влезен панел. Премиум 3/8 in. (10мм) овластено калено стакло; Dreamline Exclusive Clear Max Вода и дамки отпорни на стакло обложување. Внатрешниот панел е прикачен на wallидот со анодизиран профил на алуминиум; Профилот на wallидот овозможува 1 внатре за прилагодување за ширина или надвор од плус (нерамни wallsидови).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени за добар ноќен сон? Овој женски кошмар пред Божиќно спиење е направен за да легнете пред спие

Се одликува со прицврстено парче закачалка што го прави подготвен да се монтира на вашите wallsидови Висо�

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Сладоледот од чоколадо во Хиланд е направен со свежо млеко од локалните млечни земјоделци Имајте чиниј�

Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија Резултатот е

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Kwikset 6773 V1 UL En Endidle Turn Deadbolt со празна плоча со RCAL Latch и RCS Strike со нова шасија светла месинг финиш kwikset 6773v1 UL En En

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Прекрасна изјава за вера, овој ѓердан од приврзок за распнување на Флеур де Лис е направен од 14 жолто зла

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Вашето бебе ќе ги сака нашите 100% органски памучни тела Супер мека, супер симпатична! Вашето бебе ќе биде

Шорцевите и нараквиците за потписи на Мики се тука за да ви помогнат да го кажете времето Печатениот час

Овие маици со кратки ракави Terra & Sky доаѓаат во удобен двопакет и лесно заработуваат место на ротацијата..

Купете ја оваа колекција облека за момчиња од мали деца од garanimals! Garanimals нуди облека за момче за бебиња, в�

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол...

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Пристигна е официјална сезона Сезона за летање! Овој пулвер со желка од срцев удар има пријатно плетено

Додадете ја модата и функцијата во вашиот дом со главните теми Шеридан Фретхард во затворен простор за �

Вклучете ја играта во своето секојдневно со овој комплет за облека со 2 парчиња инспирирани од Louney Tunes! И�

Scroll