Новак
Hotешки тркала лиценциран карактер автомобил, подарок за деца години и колекционери

Hotешки тркала лиценциран карактер автомобил, подарок за деца години и колекционери

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1759.84

Откријте омилени ликови од филмови, ТВ -емисии и стрипови преименувани како автомобили со жешки тркала! Hot Wheels се здружи со некои од најжешките имиња во забава за да ги рекреираат популарните ликови како возила. Секое возило од 1 : 64 во скала има автентични детали и кул стилови што ги фаќаат најомилените личности од креативни сили како „Војна на Starвездите“, „Дизни“ и „Пиксар“, ДК стрипови и Марвел. Децата и колекционерите ќе ги сакаат сите нив. Секој се продава одделно, предмет на достапност. Не за употреба со некои комплети на топли тркала. Боите и украсите може да се разликуваат. Создадете нови авантури со омилени ликови кои се преименуваат како топли тркала возила со колекцијата на автомобили со ликови со топли тркала. Секој автомобил со топли тркала е скала од 1 : 64 и ги има автентичните детали што го доловуваат духот на фан-омилени личности. Колекцијата вклучува лиценцирани возила од такви блокбастер имиња како „Војна на Starвездите“, „Дизни“ и „Пиксар“, Марвел и ДК. Возилата на жешки тркала инспирираат креативно раскажување приказни кај деца преку игра со притисок. Децата 3 години и постари ќе ги сакаат кул авантурите што ги инспирираат овие играчки автомобили, додека колекционерите ќе ги сакаат репликите со 4 тркала на нивните омилени ликови. Тие ќе ги сакаат сите! (Секој продаден одделно.).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Светлината, сенките, формите, текстурите и боите ја фасцинираат Закон за трговска марка и ќе биде енерги

Подигнете ја вашата колекција за дневна соба со овој кадифен кадифен софа Плишните седишта со перница и

Нашите костими за капење на бебе и мали деца се направени со ткаенина UPF 50+ за да го спречат вашето малечк

Ова кратко на Russell Core е изградено сите ваши активности Технологијата на влага DriPower360 ви помага да остане�

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа „З�

Донесете допир на природна убавина во вашиот дом или канцеларија со нашиот дрвен цвет пакет...

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој жолт медитерански wallиден часовн�

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за дома со едноставно маргаритка 18 "x 18 " Зелена тради

Подготвени за добар ноќен сон? Овој женски кошмар пред Божиќно спиење е направен за да легнете пред спие

Користејќи го вашиот уред за рецепт за готвење? Декорирајте ја вашата кујна со оваа забавна држач за таб

Конечно, нозе да ве однесе од салата до бранч! Нашите женски глуждови од јогалик ќе бидат нов главен дел �

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Сладоледот од чоколадо во Хиланд е направен со свежо млеко од локалните млечни земјоделци Имајте чиниј�

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Од забавите на дремките до мрзливите денови на лов, таа ќе го задржи пријатно со тотално ладни панталони

Scroll