Новак
Персонализирани обетки со полирано име во бамбус стил

Персонализирани обетки со полирано име во бамбус стил

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 863.68

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и елегантна персонализирана табла за име. Контрастните текстури што се користат во овој дизајн го истакнуваат буквата на плочката на злато, што можете да ги персонализирате со најмногу 12 карактери. Нежните, текови на скриптата се полираат до совршенство и убаво сјае против деталите за шемата на бамбус. Овие гламурозни обетки за името на обрачот се задолжителни и прават одличен додаток на која било колекција на накит или внимателен подарок за да расипете некој со кого му се восхитувате. Персонализирани.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Откријте омилени ликови од филмови, ТВ емисии и стрипови преименувани како автомобили со жешки тркала! H

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Подготвени за добар ноќен сон? Овој женски кошмар пред Божиќно спиење е направен за да легнете пред спие

Вашето бебе ќе ги сака нашите 100% органски памучни тела Супер мека, супер симпатична! Вашето бебе ќе биде

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија Резултатот е

Кралски свежи свински стомаци 32 мл исечи Брендот Royal Foods се препознава низ целиот југоисток како водечк�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Користејќи го вашиот уред за рецепт за готвење? Декорирајте ја вашата кујна со оваа забавна држач за таб

Рипли Втори е нов пресврт на еден од нашите омилени обрасци Ние го сменивме горниот во одличен нов ткаен

Колекцијата на слобода е под влијание на класичните и традиционалните дизајни кои совршено се мешаат с�

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Овие удобни врвови помагаат да се одржат живи традиции на различните режими и целта за заштеда на човеш�

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол...

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Додадете поп боја во вашата преодна временска гардероба со времето и модниот џемпер на TRU Овој удобен, л�

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Цела Пепа свиња печати јакна од мантил со предна лепенка Долги ракави и има преден патент со целосна дол

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за дома со едноставно маргаритка 18 "x 18 " Зелена тради

Умно дизајнирана, дрвена рамка во форма на куќа го слави она што е навистина важно за еден домнајблискит

Scroll