Новак
Карат Т.В. Прстен за ангажман на бело и розово злато од 10KT

Карат Т.В. Прстен за ангажман на бело и розово злато од 10KT

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Изразувајте ја својата loveубов со овој прстен за ангажман на дијаманти во Миабела, прекрасно парче кое заслужува место во секоја пригода. Одликувајќи се со сјајно дво-тон бело и розово злато, овој исклучителен прстен прикажува 12 кружни, отворени и трепетнички дијаманти на треперење (G-H, I2-I3) и е засилен со високо-полиш финиш. Овој прстен за ангажман на дијаманти е прекрасно парче накит за да го симболизирате вашето ветување за засекогаш. Накит за мијабела : Со повеќе од 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да означите посебна пригода со нешто што искри. Миабела - Хармонија во накит. Сите набавки на Миабела доаѓаат со крпа за полирање на накит. Миабела 1/10 Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело и розово злато прстен : Изработен во 10kt бело и розово злато. 1/10 КТ. Дијаманти. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Простори и песни поставени камења. Ширина на опсегот : 1,6мм. Април Април. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гоја Мал бел грав 29 мл (822 Г) Овие бели грав се совршени за правење најразлични рецепти како супи, чили, чо�

Халмарк испрати желби за среќен ден на мајката со модерна картичка за Денот на мајката Покриената има а�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Умно дизајнирана, дрвена рамка во форма на куќа го слави она што е навистина важно за еден домнајблискит

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Tanaye White 22 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, п�

Овие машки мокасини во Мека се стилски дизајнирани со суптилна текстурирана кожна кожа и лесно се вклоп

Кралски свежи свински стомаци 32 мл исечи Брендот Royal Foods се препознава низ целиот југоисток како водечк�

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Залихи на суштинско значење Оваа маица Vврат од Terra & Sky има цврст тон и удобни кратки ракави Приближно...

Kwikset 6773 V1 UL En Endidle Turn Deadbolt со празна плоча со RCAL Latch и RCS Strike со нова шасија светла месинг финиш kwikset 6773v1 UL En En

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Candyshell® Grip Magsafe® е следната генерација на нашата класична тенок, pocketебпријателски телефонски случај за з

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Добијте го спортскиот изглед со тотална удобност во Бобс од Skechers Sport Squad тешки чевли за разговор Оваа мо�

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

Кошулата за фустани со долг ракав на Georgeорџ е одлична за специјални прилики или работа Се одликува со уд

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност

Вашето бебе ќе ги сака нашите 100% органски памучни тела Супер мека, супер симпатична! Вашето бебе ќе биде

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Пристигна е официјална сезона Сезона за летање! Овој пулвер со желка од срцев удар има пријатно плетено

Колекцијата Оникс е зашеметувачка, мермерна реплика, серија од порцелански плочки со голем формат Содр�

Scroll