Новак
Метал кревет Викторија, крал, бело

Метал кревет Викторија, крал, бело

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Димензии на испорака : 82 „L x 23“ w x 4 ”ч. Рамката исто така вклучува обезбедени метални лекови, што значи дека не ви треба дополнителна пролет или фондација. Душек се продава одделно. Достапно во близнак, целосна, кралица и близначка големина, Викторија е совршена за спалната соба на вашето дете, вашата спална соба за гости, па дури и вашата господар спална соба! Одговара на душеци со стандардна големина. 2 Опции за основна висина за ваша погодност : 7 "или 11" дозвола. Ограничување на тежината : 500 фунти. Цврста метална рамка со странична метална железница и дополнителни централни нозе за безбедност и издржливост. Зборувајте за мал простор за живеење на просторот се оствари! Изградена со силна метална рамка што се засилува со метални странични шини и дополнителни метални центри, оваа рамка за кревет обезбедува долготрајна поддршка и издржливост. Нето тежина : 64 фунти. Димензии на производот : 83 ”l x 78,5” w x 39 ”ч. Бруто тежина : 73 фунти. Понудени во повеќе бои. Доаѓа со обезбедени метални лекови за поддршка на душекот и дишење. Достапно во рамки за кревети со близнаци, полни, кралица и кралица.Металниот кревет Викторија е рамка што одговара на кралицата! Завршено во бел или бронзен обоен метал, главата и подножјето на Викторија има сложени и деликатни финални детали кои работат совршено во минималистичките или модерните дизајнирани простории, па дури и со поромантичен, украсен декор. Уште повеќе, има две опции за основна висина за да изберете - 7 ”или 11” дозвола - за да одговара на вашите потреби за складирање. Дополнителна пролет или фондација не е потребна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Регулаторите за нови прозорци се дизајнирани да ја зголемат вредноста на вашиот мотор за лифт на прозор

Нашите костими за капење на бебе и мали деца се направени со ткаенина UPF 50+ за да го спречат вашето малечк

Maybelline New York Tattoo Studio Водоотпорен гел за подобрување на веѓите, црна, сакате дебели, извајани веѓи кои траа�

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката бута за камо за машка конвој Издржлив и безбеден со п�

Донесете допир на природна убавина во вашиот дом или канцеларија со нашиот дрвен цвет пакет...

Оваа сезона, класичниот кабелски плетен џемпер од бесплатното склопување помина од главниот плакарот д

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено, образложено �

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство Овој ст

Товарните панталони се сигурен и младешки избор, и тука имаат ажурирана силуета мулти карго џебови, тен�

Сребрени фармерки копродукции Елисе Среден пораст на слаби фармерки на земјоделски култури Опуштена в

Покажете го вашиот тимски дух со официјално лиценцираната NFL Arizona Cardinals основна прилагодлива капа / капа

Балистичка серија на урбанит задниот капак за карактеристиките и придобивките од клучот на таблетите :

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Наизменичните нијанси формираат блокови и кругови за да се направи блескав дизајн за овој килим со совр

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

Овој стол за акцент е многу лесен и компактен, погоден за различни места Можете да го ставите ова столче

За да го негувате драгоценото време на сезоната на есен, собрајте ја оваа колекција на сложувалка за воз

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Подигнете ја вашата колекција за дневна соба со овој кадифен кадифен софа Плишните седишта со перница и

Scroll