Новак
Лесна сила за миленичиња Крајно правоаголно дрво крајна маса, бела

Лесна сила за миленичиња Крајно правоаголно дрво крајна маса, бела

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 703.68

Оваа дрвена маса може елегантно да го скрие креветот за миленичиња или кутијата за легло, така што тие ќе ја имаат својата приватност. Таблетот и отворената полица се погодни за корисно складирање. Направено од трајни додатоци MDF и метални додатоци, оваа странична маса за домашни миленици не само што обезбедува простор за складирање за вас како крајна табела, исто така, му дава на вашето домашно милениче идеално кондо. Willе се вклопи во дневната соба, спалната соба, трпезаријата или ходникот. Замислете дека вашиот крзнен пријател удобно ќе спие на оваа трпеза од миленичиња, секогаш останувајќи со вас ноќе. Или, ставете кутија за легло од мачки во внатрешноста на кабинетот, ова ќе биде убава и уредна бања за миленичиња. За спиење или за дефекција, и двете се добро прилагодени. Неговиот стилски изглед може да биде компатибилен со друг мебел и декорација во вашата куќа. Лесна форма на табелата за миленичиња кутија за кучиња мачки кучиња затворено затворено миленичиња гајба со отворена полица, бела : . Материјал : МДФ. Боја : Бела. Севкупна големина : 20,5x19.5x25.5in (LXWXH). Големина на отворена полица : 19.7x16.5x6in (LXWXH). Внатрешна големина на кабинетот : 19x16.5x14.4in (LXWXH). Големина на вратата : 10 '' W × 10'''h. Висина на решетката : 10.4in. Макс. Капацитет на тежина : Таблета, 119л. Полица, 33lb. G.W. : 33lb. N.W. : 28.7lb. Белешка : Ве молиме, дозволете грешка од 0,5 инчи поради рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Рипли Втори е нов пресврт на еден од нашите омилени обрасци Ние го сменивме горниот во одличен нов ткаен

Jordan Manufacturing 19" x 19" Telfair Midnight Multicolor Paisley Square Tufted Outdoor Wicker Seat Cushion with Rounded Back Corners (2 Pack) Set of 2 outdoor wicker seat cushions, each me

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Целосно сонце Заштитете од мраз Водата доследно сè додека не се воспостави растение Откако ќе се воспос

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената Колекцијата Flex Mo

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition за капење Maggie Rawlins 21 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разн

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Вклучете ја играта во своето секојдневно со овој комплет за облека со 2 парчиња инспирирани од Louney Tunes! И�

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Користејќи го вашиот уред за рецепт за готвење? Декорирајте ја вашата кујна со оваа забавна држач за таб

Овие удобни врвови помагаат да се одржат живи традиции на различните режими и целта за заштеда на човеш�

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Tanaye White 22 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, п�

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој жолт медитерански wallиден часовн�

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот Еле

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Овие маици со кратки ракави Terra & Sky доаѓаат во удобен двопакет и лесно заработуваат место на ротацијата..

Од забавите на дремките до мрзливите денови на лов, таа ќе го задржи пријатно со тотално ладни панталони

Додадете поп боја во вашата преодна временска гардероба со времето и модниот џемпер на TRU...

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Товарните панталони се сигурен и младешки избор, и тука имаат ажурирана силуета мулти карго џебови, тен�

The Lunkerhunt Typhon е нашата цврста цевка за тело што е направена со нашата ултра трајна мека пластика што ќе за�

Колекцијата на слобода е под влијание на класичните и традиционалните дизајни кои совршено се мешаат с�

Scroll