Новак
9 тен афион дрвен цвет што стои букет пакет со зелено зеленило

9 тен афион дрвен цвет што стои букет пакет со зелено зеленило

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 479.84

Донесете допир на природна убавина во вашиот дом или канцеларија со нашиот дрвен цвет пакет. Овој зачудувачки пакет букет има дрвени цвеќиња од афион опкружени со зелено зеленило што ја предизвикува убавината на пролетта. Внимателно изработениот цвет пакет е дизајниран во база на гранчиња завиткани со јута јаже. Неговата компактна големина го прави совршен за украсување таблети или клупи за прозорци. Вештачките цвеќиња се лесни за грижа и одржувањето не бараат наводнување или градинарски. Тоа прави одличен подарок за семејството на пријатели или соработници кои сакаат растенија, но можеби немаат време или експертиза да се грижат за нив. Без разлика дали барате да додадете зеленило во канцеларијата за дневна соба или спална соба, овој постојан пакет е сигурно да импресионира. Карактеристики на производот : пакет на цветни букети со тен. Дрвени афионски цвеќиња и лисја. Базата се состои од долги гранчиња завиткани во јута јаже. Бесплатно стоење може да се прикаже на која било рамна површина. Препорачано само за употреба во затворен простор - ако користите на отворено место под покриена област. Не е потребно склопување - цветниот пакет доаѓа во 1 парче. Димензии : 9 "Висок x 8 " дијаметар (измерено од најоддалечен врв/раб до најоддалечен врв/раб низ пакетот). Основни димензии : 3 "Дијаметар. Материјал (и) : Дрво/пластика/пена/јута стоечки пролетен цветен пакет со база на гранчиња. Карактеристики дрвени цвеќиња од афион и зелени лисја. Базата е нагласена со декоративно јута јаже.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Kwikset 6773 V1 UL En Endidle Turn Deadbolt со празна плоча со RCAL Latch и RCS Strike со нова шасија светла месинг финиш kwikset 6773v1 UL En En

Купете ја оваа колекција облека за момчиња од мали деца од garanimals! Garanimals нуди облека за момче за бебиња, в�

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Тоа се обетки со обрач со два тони со пресврт Овој сет со два парови на обетки од Hoop од Brilliance Fine накит има

Чувствувајте се ултраубедливи со обожавање од Adore Me's Morgan Push Up Bra Овој долг градник има забавни и флертни �

Халмарк испрати желби за среќен ден на мајката со модерна картичка за Денот на мајката Покриената има а�

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Овие машки мокасини во Мека се стилски дизајнирани со суптилна текстурирана кожна кожа и лесно се вклоп

Колекцијата Оникс е зашеметувачка, мермерна реплика, серија од порцелански плочки со голем формат...

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол...

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Овој зачудувачки женски златен часовник има нараквица од не'рѓосувачки челик и прецизно движење на јап�

Scroll