Новак
Индустријата „Ступел“ украсе керамика над сивата геометриска шема црна врамена од Дафне Полсели

Индустријата „Ступел“ украсе керамика над сивата геометриска шема црна врамена од Дафне Полсели

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овде имаме прекрасен, 10 карат жолто злато, NHL Winnipeg Jets мал приврзок што ќе направи совршен подарок за нави�

Откријте омилени ликови од филмови, ТВ емисии и стрипови преименувани како автомобили со жешки тркала! H

Подготвени, постави, оди! Овие атлетски работи основни шорцеви за жени се совршени за вашиот животен сти

Оваа прекрасна црна и златна перуанска лилјана платно уметност се печати со употреба на највисок квали�

Наизменичните нијанси формираат блокови и кругови за да се направи блескав дизајн за овој килим со совр

Подготвени за следната облека за удобна облека? Инспирацијата од овие меки, трендовски џемпери од џемпе

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Регулаторите за нови прозорци се дизајнирани да ја зголемат вредноста на вашиот мотор за лифт на прозор

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство...

Покажете го вашиот тимски дух со официјално лиценцираната NFL Arizona Cardinals основна прилагодлива капа / капа

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

Од игралиште до фудбалскиот терен, спортскиот градник на Wonder Nation ја покри Меки, строги и тотално удобни,

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи Додава совршен

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

Scroll