Новак
Miaенски Carat Carat T.G.W. Срцев аквамарин бел топаз и дијамантски акцент Стерлинг сребрен ореол прстен

Miaенски Carat Carat T.G.W. Срцев аквамарин бел топаз и дијамантски акцент Стерлинг сребрен ореол прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Март Роден камен. Направено во сребро.Додадете прекрасно парче во вашата разновидна колекција со овој миабела аквамарин бел топаз и дијамантски акцент на срцето ореол прстен. Ширина на опсегот : 1,8мм. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Боја на дијаманти : G-H. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Аквамарин и бели камења од топаз. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Поставување на дијаманти : Поставете сет. Бело топаз сечење : тркалезна бела топаз големина : 1,25х1,25мм. Засилен со висока полирана завршница, овој прекрасен прстен е совршен за секојдневно носење. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Јасност на дијаманти : I2-I3. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Хало срце прстен. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Кукла за вода во вода, поддржува партнерство со добротворни цели : вода, вода исполнета бебешка кукла, жи

Добијте го спортскиот изглед со тотална удобност во Бобс од Skechers Sport Squad тешки чевли за разговор Оваа мо�

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот...

Каков сладок начин да ја поздравите летната сезона Од неговите кратки ракави до нивоата полите, овој фу�

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Прекрасна изјава за вера, овој ѓердан од приврзок за распнување на Флеур де Лис е направен од 14 жолто зла

Тоа се обетки со обрач со два тони со пресврт Овој сет со два парови на обетки од Hoop од Brilliance Fine накит има

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Пристигна е официјална сезона Сезона за летање! Овој пулвер со желка од срцев удар има пријатно плетено

Чувајте топло во стил оваа зима со голема женска кутија јорган со ватенка, тешки макси максимален палто.

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол...

Овој зачудувачки женски златен часовник има нараквица од не'рѓосувачки челик и прецизно движење на јап�

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Умно дизајнирана, дрвена рамка во форма на куќа го слави она што е навистина важно за еден домнајблискит

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Секогаш во сезоната маичка со памучна маичка од FILA има удобен екипаж и иконски фила лого графички дизај�

Вашето бебе ќе ги сака нашите 100% органски памучни тела Супер мека, супер симпатична! Вашето бебе ќе биде

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Халмарк испрати желби за среќен ден на мајката со модерна картичка за Денот на мајката Покриената има а�

Купете ја оваа колекција облека за момчиња од мали деца од garanimals! Garanimals нуди облека за момче за бебиња, в�

Чувствувајте се ултраубедливи со обожавање од Adore Me's Morgan Push Up Bra Овој долг градник има забавни и флертни �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Scroll