Новак
Пејачка, електрична машина за шиење

Пејачка, електрична машина за шиење

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Сингер, 1748 машина за електрична шиење, хоризонтален систем на бобин, 32 вградени шевови, автоматски пејач, 1748 електрична машина за шиење земја на потекло : Кина. Земја на потекло : Кина. Број на вградени шевови : 32. Бобин систем : хоризонтален. Тип на бобин : Предно оптоварување. Тип на навој : Автоматски. Број на вградени шевови : 32. Бобин систем : хоризонтален. Тип на навој : Автоматски.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овие маици со кратки ракави Terra & Sky доаѓаат во удобен двопакет и лесно заработуваат место на ротацијата..

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Kwikset 6773 V1 UL En Endidle Turn Deadbolt со празна плоча со RCAL Latch и RCS Strike со нова шасија светла месинг финиш kwikset 6773v1 UL En En

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка лико�

Сладоледот од чоколадо во Хиланд е направен со свежо млеко од локалните млечни земјоделци Имајте чиниј�

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Дали сте подготвени да станете меѓудимензионални во овие SpiderMan : преку пајакотстихстих со 2пакувања на б

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

Додадете поп боја во вашата преодна временска гардероба со времето и модниот џемпер на TRU Овој удобен, л�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Рипли Втори е нов пресврт на еден од нашите омилени обрасци Ние го сменивме горниот во одличен нов ткаен

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот...

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

Донесете допир на природна убавина во вашиот дом или канцеларија со нашиот дрвен цвет пакет Овој зачуду

Scroll