Новак
Elite Slice - USFF - Core i 7500T 2. GHz - RAM GB - SSD GB - TLC, HP Value - HD Graphics - GigE - Win IoT Enterprise 64-bit - monitor: none - keyboard: US - black sparkle, metal copper finish - Паметно купување

Elite Slice - USFF - Core i 7500T 2. GHz - RAM GB - SSD GB - TLC, HP Value - HD Graphics - GigE - Win IoT

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

HP Elite Slice - USFF - CORE i5 7500 T 2,7 GHz - 8 GB - SSD 128 GB - американски клучни карактеристики и придобивки : убав, моќен, иновативен компактен дизајн и неверојатен инженеринг - од сопствено термичко дизајниран ладење на воздухот, што му овозможува на нејзината мала големина да биде да се биде Напојуван со единечен кабел - HP Elite Slice повторно го открива она што значи да се биде десктоп компјутер . генијален центар за комуникација за соработка, станица за безжично полнење и мултимедијален играч - сите со моќен компјутер во јадрото . безбеден, моќен , Бизнис перформанси, иновативната работна површина од комерцијално одделение е опремена со моќен процесор и безбедност од елитна класа. HP Elite Slice комбинира моќ и убавина . Што е вклучено : HP Elite парче за простории за состаноци G2 со Intel Unite Solution, HP кабел и покритие на портата, HP безжичен модул за прикажување (по избор), заклучен со кабел за клучеви HP (по избор).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прекрасна изјава за вера, овој ѓердан од приврзок за распнување на Флеур де Лис е направен од 14 жолто зла

Поврзано со среќа и среќа, овој шармантен прстен на слонови е направен од квалитетно сребро...

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа...

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Tanaye White 22 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, п�

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Candyshell® Grip Magsafe® е следната генерација на нашата класична тенок, pocketебпријателски телефонски случај за з

Изразувајте ја својата loveубов со овој прстен за ангажман на дијаманти во Миабела, прекрасно парче кое з�

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Подобри домови и градини Во живо растенија Лантана BHG QT LANTANA Годишно Мултибоја Сите сезони Одгледувач те

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој жолт медитерански wallиден часовн�

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Се одликува со прицврстено парче закачалка што го прави подготвен да се монтира на вашите wallsидови...

Подготвени за добар ноќен сон? Овој женски кошмар пред Божиќно спиење е направен за да легнете пред спие

Пристигна е официјална сезона Сезона за летање! Овој пулвер со желка од срцев удар има пријатно плетено

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Залихи на суштинско значење Оваа маица Vврат од Terra & Sky има цврст тон и удобни кратки ракави Приближно Ме�

Чувствувајте се ултраубедливи со обожавање од Adore Me's Morgan Push Up Bra Овој долг градник има забавни и флертни �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Scroll