Новак
& T Huawei Ascend y Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од ixir -

& T Huawei Ascend y Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од ixir -

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена или веднаш ќе издадете целосна наплата. IXIR производите доаѓаат со гаранција за замена на живот. USB кабли : 3,5 стапки. Адаптивно брзо полнење (Брз полнач) Wallиден полнач со полначот на wallидови со висока моќност IXIR 2, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно наполнет и подготвен за одење. Со таа карактеристика вградена до 75% побрза стапка. Адаптивно брзо полнење (брз полнач) CAR CARGER со адаптивната технологија за брзо полнење за нашата батерија може да оди од нула до 50% ниво на батерија за околу 30 минути, додека остварувате повици Или користете ја вашата апликација за навигација GPS, Micro-USB до USB кабел Овој кабел за брзина на микро-USB 2.0 за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за полнење и синхронизација на податоци. Компатибилен и со адаптивните полначи за брзо полнење и полначи за автомобили и со само редовни уреди за полнење што даваат стапка за полнење 2 засилувачи. Адаптивно компатибилни уреди за брзо полнење (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе се наполни со нормална брзина без метеж. Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди кои ги синхронизираат и пренесуваат датотеките преку кабел за податоци за микро-USB. Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД. AT & T Huawei Ascend Y300 Charger Fast Micro USB 2.0 кабелски комплет од IXIR - (Брз wallиден полнач + полнач за брз автомобил + 2 кабел).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Шорцевите и нараквиците за потписи на Мики се тука за да ви помогнат да го кажете времето Печатениот час

Слатките соништа се на пат кога се лизгате во сетот на пижами на Комо Блу Толку едноставна, но сепак толк

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Kwikset 6773 V1 UL En Endidle Turn Deadbolt со празна плоча со RCAL Latch и RCS Strike со нова шасија светла месинг финиш kwikset 6773v1 UL En En

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Подобри домови и градини Во живо растенија Лантана BHG QT LANTANA Годишно Мултибоја Сите сезони Одгледувач те

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Гоја Мал бел грав 29 мл (822 Г) Овие бели грав се совршени за правење најразлични рецепти како супи, чили, чо�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

R284 Ecopia од Bridgestone е комерцијална радијална гума за управување со позиција, која е совршена за долга колич�

Дизајнерската куќа култивирана мермерна суета со 4инчен бекплоштад му дава на вашата бања стилски, разн

Создадете интимен агол во вашиот двор со овој шармантен сет за разговор Направени од плетенка со највис

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Вашето бебе ќе ги сака нашите 100% органски памучни тела Супер мека, супер симпатична! Вашето бебе ќе биде

Колекцијата Оникс е зашеметувачка, мермерна реплика, серија од порцелански плочки со голем формат Содр�

Flirty Tankini Top од Gloria Vanderbilt има ласкава peplum hel и бујна цветен принт Отстранливи ленти значат повеќе линии на �

Тоа се обетки со обрач со два тони со пресврт Овој сет со два парови на обетки од Hoop од Brilliance Fine накит има

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Сонцето Eltamd UV Sport SPF 50 3 унца Две пакувања нуди заштита од сонце за целото тело Додека ја заштитувате кож�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овие машки мокасини во Мека се стилски дизајнирани со суптилна текстурирана кожна кожа и лесно се вклоп

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Чувајте топло во стил оваа зима со голема женска кутија јорган со ватенка, тешки макси максимален палто

Чувствувајте се ултраубедливи со обожавање од Adore Me's Morgan Push Up Bra Овој долг градник има забавни и флертни �

Scroll