Новак
Bridgestone R Ecopia 285 75R24. Г гума

Bridgestone R Ecopia 285 75R24. Г гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 5424.00

R284 Ecopia од Bridgestone е комерцијална радијална гума за управување со позиција, која е совршена за долга количина или регионална употреба и е натоварена со иновативни карактеристики. Наменето за позиција на управувачот, но употреблив на погонските оски. Формулацијата на нанопротех-технологијата (ТМ) за помал отпор на тркалање, намалувајќи ги трошоците за гориво за дури 5%. Одбранбениот страничен жлеб (ТМ) штити од абење на работ. Комерцијален дизајн на рамото. Понискиот спој на капа/основно го намалува неправилното абење, ја одложува изложеноста на основното соединение. Заштеда на гориво за заштеда на тротоарот на заптивката го намалува изградбата на топлина. Дизајнот на страничниот allид Intellishape (TM) содржи помалку волумен на филер за мушка, намалувајќи ја тежината на гумите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гоја Мал бел грав 29 мл (822 Г) Овие бели грав се совршени за правење најразлични рецепти како супи, чили, чо�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Залихи на суштинско значење Оваа маица Vврат од Terra & Sky има цврст тон и удобни кратки ракави Приближно Ме�

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Candyshell® Grip Magsafe® е следната генерација на нашата класична тенок, pocketебпријателски телефонски случај за з

Подобри домови и градини Во живо растенија Лантана BHG QT LANTANA Годишно Мултибоја Сите сезони Одгледувач те

Секогаш во сезоната маичка со памучна маичка од FILA има удобен екипаж и иконски фила лого графички дизај�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Тоа се обетки со обрач со два тони со пресврт Овој сет со два парови на обетки од Hoop од Brilliance Fine накит има

Дизајнерската куќа култивирана мермерна суета со 4инчен бекплоштад му дава на вашата бања стилски, разн

Колекцијата Оникс е зашеметувачка, мермерна реплика, серија од порцелански плочки со голем формат Содр�

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Халмарк испрати желби за среќен ден на мајката со модерна картичка за Денот на мајката Покриената има а�

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Чувствувајте се ултраубедливи со обожавање од Adore Me's Morgan Push Up Bra Овој долг градник има забавни и флертни �

Природно snacktastic! Кога домородците се немирни за вкусен третман, ние сакаме тие да имаат најдобри вкупни �

Добијте го спортскиот изглед со тотална удобност во Бобс од Skechers Sport Squad тешки чевли за разговор Оваа мо�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот...

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll