Новак
Примарно злато Карат жолто злато Inri Fleur de Lis Crucifi приврзок со кабелски ланец

Примарно злато Карат жолто злато Inri Fleur de Lis Crucifi приврзок со кабелски ланец

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Прекрасна изјава за вера, овој ѓердан од приврзок за распнување на Флеур де Лис е направен од 14 жолто злато Карат. Светло сјае со висока полирана завршница, овој религиозен приврзок 46x24mm се менува од 18-инчен долг кабелски ланец што обезбедува со затворач на јастог. Овој ѓердан ќе направи совршен подарок за вашите најблиски. : 14 Каратметал Боја : Yellowелејтранд со димензии на кауција : 46мм x 24mmchain Димензии : 18-инчен x 1.4mmyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Потекло : Јужна Африка 14kt жолто злато inri fleur de lis Crucifix приврзок : Solidcast Design Polisted Finishtarted in 14kt жолт Goldopen Backlobster Claw затворање18 ”ланец.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Добијте го спортскиот изглед со тотална удобност во Бобс од Skechers Sport Squad тешки чевли за разговор Оваа мо�

Изразувајте ја својата loveубов со овој прстен за ангажман на дијаманти во Миабела, прекрасно парче кое з�

Flirty Tankini Top од Gloria Vanderbilt има ласкава peplum hel и бујна цветен принт Отстранливи ленти значат повеќе линии на �

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Чувствувајте се ултраубедливи со обожавање од Adore Me's Morgan Push Up Bra Овој долг градник има забавни и флертни �

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Залихи на суштинско значење Оваа маица Vврат од Terra & Sky има цврст тон и удобни кратки ракави...

Кукла за вода во вода, поддржува партнерство со добротворни цели : вода, вода исполнета бебешка кукла, жи

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Вашето бебе ќе ги сака нашите 100% органски памучни тела Супер мека, супер симпатична! Вашето бебе ќе биде

Халмарк испрати желби за среќен ден на мајката со модерна картичка за Денот на мајката Покриената има а�

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

Тоа се обетки со обрач со два тони со пресврт Овој сет со два парови на обетки од Hoop од Brilliance Fine накит има

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll