Новак
Irma ater owdoor плетен разговор сет со темно кафеава готови метални нозе и перничиња, мултибројни, беж

Irma ater owdoor плетен разговор сет со темно кафеава готови метални нозе и перничиња, мултибројни, беж

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Создадете интимен агол во вашиот двор со овој шармантен сет за разговор. Направени од плетенка со највисок квалитет над градба на железо, нозете на масата и столчињата имаат дрво пренесено од топлина над металот, што значи дека тие ќе продолжат да изгледаат добро што и да носи времето. Совршено место за две лица да уживаат во отворено заедно. Вклучува : една (1) табела и две (2) столчиња за јадење. Материјал : Полиетилен плетен. Материјал за нозе : железо обложено во прав. Материјал за перница на стол : ткаенина отпорна на вода. Состав на ткаенина : 100% полиестер. Материјал за рамки : железо. Плетен финиш : повеќекратна. Завршување на нозете : темно кафеава. Боја на перница : текстурирана беж. Потребно е собрание. Димензии на табелата : 21,06 инчи длабоко x 21,06 инчи широк x 21,85 инчи висок. Димензии на столот : 25,00 инчи длабоко x 23,00 инчи широк x 33,50 инчи високи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Овие машки мокасини во Мека се стилски дизајнирани со суптилна текстурирана кожна кожа и лесно се вклоп

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена �

Колекцијата Оникс е зашеметувачка, мермерна реплика, серија од порцелански плочки со голем формат...

Candyshell® Grip Magsafe® е следната генерација на нашата класична тенок, pocketебпријателски телефонски случај за з

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Природно snacktastic! Кога домородците се немирни за вкусен третман, ние сакаме тие да имаат најдобри вкупни �

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Изразувајте ја својата loveубов со овој прстен за ангажман на дијаманти во Миабела, прекрасно парче кое з�

Залихи на суштинско значење Оваа маица Vврат од Terra & Sky има цврст тон и удобни кратки ракави...

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот...

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол...

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Овој зачудувачки женски златен часовник има нараквица од не'рѓосувачки челик и прецизно движење на јап�

Flirty Tankini Top од Gloria Vanderbilt има ласкава peplum hel и бујна цветен принт Отстранливи ленти значат повеќе линии на �

Кралски свежи свински стомаци 32 мл исечи Брендот Royal Foods се препознава низ целиот југоисток како водечк�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Чувајте топло во стил оваа зима со голема женска кутија јорган со ватенка, тешки макси максимален палто.

Тоа се обетки со обрач со два тони со пресврт Овој сет со два парови на обетки од Hoop од Brilliance Fine накит има

Scroll