Новак
Слоевит зелен лист природа ботаничка и цветна графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Слоевит зелен лист природа ботаничка и цветна графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 671.84

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на : лист, растение, шема, зелена. Дизајн од Зивеи Ли. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подигнете ја вашата колекција за дневна соба со овој кадифен кадифен софа Плишните седишта со перница и

Нејзината рана loveубов да се изрази со својата уметност резултираше во работа повеќе од 25 години како гр�

Март Роден камен Направено во сребро.Додадете прекрасно парче во вашата разновидна колекција со овој м�

Класичниот џемпер на екипажот на Free Assembly добива боксер за модерен изглед Пријатен стил на средна тежина

Тим Отоле „Висока точка I“ платно уметност Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Овој мет

Задебелена карирана со бои инспирирани од пролетта ова разноврсно копче надолу со кошула со фармерки з�

Регулаторите за нови прозорци се дизајнирани да ја зголемат вредноста на вашиот мотор за лифт на прозор

Уметник : Филип Хугонардсбук : Уште начин на живот : Болд и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обв

Половот за влечење може да се прилагоди слободно за активности на отворено во текот на летото...

Canyon Ridge создаде удобна, мала тежина со должина на екипажот на екипажот, кој е совршен за парче слој или да

Димензии на испорака : 82 „L x 23“ w x 4 ”ч Рамката исто така вклучува обезбедени метални лекови, што значи д�

Оваа облека за спиење од 2 парчиња од Wonder Nation ќе биде прекрасен додаток на нејзината гардероба за спиење!

Доживејте целосна удобност на покриеноста во дното на половината на половината на БЦА...

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство Овој ст

Овој стол за акцент е многу лесен и компактен, погоден за различни места Можете да го ставите ова столче

Scroll