Новак
Количка за фудбалски шлем, сребро

Количка за фудбалски шлем, сребро

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Облека со соблекувалната со оваа корисна количка за фудбалски шлем. Неговиот трим дизајн го прави елегантен и маневриран за да се вклопи во вашиот одреден простор. Може да задржи до 60 шлемови со маски. Тоа е убав додаток на фудбалскиот тим за млади, средно училиште или стручна лига. Решетката за складирање на шлемови може да се користи и за лакроза и глава за хокеј на теренот. Оваа количка се вклопува преку стандардните влезови што ја прави разноврсна и функционална. Другите карактеристики вклучуваат челични цевки со челична цевка и четири тешки вртливите тркала со механизми за заклучување. Количка за фудбалски шлемови, сребро : се вклопува низ стандардни влезови. Фудбалскиот шлемови решетка има 60 фудбалски шлемови со маски. Може да се користи и за шлемови за лакроза и шлемови за хокеј на теренот. Челични цевки со позлатена хром. Четири тешки вртливите тркала со механизми за заклучување. Димензии : 24 "l x 61" w x 64 "ч. 1-годишна гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Половот за влечење може да се прилагоди слободно за активности на отворено во текот на летото...

Ова кратко на Russell Core е изградено сите ваши активности Технологијата на влага DriPower360 ви помага да остане�

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство...

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Овие удобни врвови помагаат да се одржат живи традиции на различните режими и целта за заштеда на човеш�

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем 1

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог О

Основата на вашето лето, кошула без брендсе врти преку 90 степени : вертикалните ленти се внатре Бесплатн

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа...

Уметник : Камерон БруксСубјект : Пејзажапестит : Тип на крајбрежје Продукција : Галеријаобвиткано платн�

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка лико�

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition за капење Maggie Rawlins 21 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разн

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Изведете го вашиот женски шарм со нашето квалитетно интимно носење на Аеруси Направено да биде удобно и

Вашата малечка ќе ги сака овие момчиња за пливање шорцеви врз основа на класичната телевизиска франшиз�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Конечно, нозе да ве однесе од салата до бранч! Нашите женски глуждови од јогалик ќе бидат нов главен дел �

Цела Пепа свиња печати јакна од мантил со предна лепенка Долги ракави и има преден патент со целосна дол

Користејќи го вашиот уред за рецепт за готвење? Декорирајте ја вашата кујна со оваа забавна држач за таб

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

Додадете ја модата и функцијата во вашиот дом со главните теми Шеридан Фретхард во затворен простор за �

Scroll