Новак
Универзално најлонско повеќенаменско училиште, патување, салата, рамената на рамената на рамената на платното се вклопуваат за уреди за Apple MacBook Air, Pro Dell XPS Chromebook

Универзално најлонско повеќенаменско училиште, патување, салата, рамената на рамената на рамената на платното

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 222.08

Патувајте во стил со нашата лесна мулти-намена торба за месинџер! Зашиени заедно со квалитетен најлон, големиот ентериер е совршен за складирање на предмети како што се 15, 16 или дури 17 уреди, учебници, тетратки, папки и многу повеќе! Најлонската торба Sumac Life е исто така изградена со нето џеб за удобен превоз на шише за пиење. Торбата со платно, исто така, вклучува прилагодлива лента за рамо и надворешни џебови за прибор за пишување, телефони и многу повеќе! Без разлика дали станува збор за училиште, работа, теретана или мало покачување во пустината, едноставно не можете да тргнете наопаку со нашата торба за платно. Индустриско ниво на зашивање со модерен масен дизајн. Предниот единечен џеб совршен за држење мали додатоци како што се MP3 плеери, телефони, таблети 8,25 x 5 инчи, камери, итн. Лесна за употреба прилагодлива преку лентата за рамо. 1 страничен џеб за шише со лесен пристап. Посветени џебни слотови за прибор за пишување. Случајни надворешни димензии (W X L X H) : 17.5in x 12.5in x 3in. Димензии на внатрешни работи (W x L x H) : 17in x 12in x 2.5in одговара на следново (но не ограничено на) : .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

Дали сте подготвени да станете меѓудимензионални во овие SpiderMan : преку пајакотстихстих со 2пакувања на б

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Колекцијата на слобода е под влијание на класичните и традиционалните дизајни кои совршено се мешаат с�

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Целосно сонце Заштитете од мраз Водата доследно сè додека не се воспостави растение Откако ќе се воспос

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Половот за влечење може да се прилагоди слободно за активности на отворено во текот на летото...

Scroll