Новак
Организатор на универзална домашна кујна хромирана чинија чаша за чистење прибор за бања за капење ленти за чување ленти за складирање

Организатор на универзална домашна кујна хромирана чинија чаша за чистење прибор за бања за капење ленти за

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Функција : Отстранлива пластична капка подигнување на прибор за прибор за прибор, отпорна на 'рѓа, отпорна на обложено тело за чистење2, дизајн на 2 слоеви што може да држи многу плоча.ideal за која било канцеларија или дом. Врвниот степен е дизајниран да држи плочи, чинии и садови додека дното може да се користи за да се исуши прибор и очила. На едната страна од дренажата има дел да постави прибор за јадење и на другите држачи за поставување кригла. Висок квалитет на чистење 2 нивоа. Дреенчето исто така вклучува отстранлива пластична лента за капење и е направен од траен хромиран позлатен челик. Не-преклопување на просторот : Кученцевд Тип : Вечера за вечера : Table Wareno. од нивоата : Two Specifications : Color : Silver Dimensions : L : 425mm x W : 245mm x H : 375mmmatery : Chrome Позлатен челик пакет Вклучен : 1* држач за прибор за јадење1* додатоци Pack Note : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам! 2. Ве молиме, дозволете 1-3см мерење на отстапување заради рачно мерење. 2 нивоа универзални домашни кујнски организатор хромирани чинија чаши за чистење прибор за бања за капење садови за чување ленти за чување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Класичниот џемпер на екипажот на Free Assembly добива боксер за модерен изглед Пријатен стил на средна тежина

Нејзината рана loveубов да се изрази со својата уметност резултираше во работа повеќе од 25 години како гр�

Убав, полиран и разноврсен за сите прилики Оваа машка кошула за фустани за вклопување од Georgeорџ е убав и�

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Уметник : ennенифер Rutledges Ubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова п

Март Роден камен Направено во сребро.Додадете прекрасно парче во вашата разновидна колекција со овој м�

Начин за славење Прогресивни подароци 9,5 "Супер мек за кучиња на в Valentубените, подарокот за кучиња, држе�

Севоедна дестинација и за физичка и за ментална игра, Kidkraft Hangout Hideaway Clubhouse е двокатна дрвена структура со

Уметник : Филип Хугонардсбук : Уште начин на живот : Болд и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обв

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Овој стол за акцент е многу лесен и компактен, погоден за различни места Можете да го ставите ова столче

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

Наизменичните нијанси формираат блокови и кругови за да се направи блескав дизајн за овој килим со совр

Покажете го вашиот тимски дух со официјално лиценцираната NFL Arizona Cardinals основна прилагодлива капа / капа

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката бута за камо за машка конвој Издржлив и безбеден со п�

Пинк кутија женска инспиративна нараквица нараквица цврст не'рѓосувачки челик 7,75 инчи врски за вртење �

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрош�

Azzез ја зголеми вашата облека со овие оданоци од бисер и дијамантски обетки од мијабела бела слатковода

Scroll