Новак
6 w 6 H 48 l orkortown Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir

6 w 6 H 48 l orkortown Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1039.20

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Севкупна длабочина напред до назад : 1,5 "...

Оваа дрвена маса може елегантно да го скрие креветот за миленичиња или кутијата за легло, така што тие ќ�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Обичен класик за вашето момче за дете Овие комбинезони од Wonder Nation се разноврсен додаток на неговата кол�

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката бута за камо за машка конвој Издржлив и безбеден со п�

Подготвени, постави, оди! Овие атлетски работи основни шорцеви за жени се совршени за вашиот животен сти

Доживејте целосна удобност на покриеноста во дното на половината на половината на БЦА Дизајнот на капч�

Данскин сега премија за ракав на девојчето најлон на лактот Леотард е направен од нашата најпогодна тка

Класичниот џемпер на екипажот на Free Assembly добива боксер за модерен изглед Пријатен стил на средна тежина

Оваа облека за спиење од 2 парчиња од Wonder Nation ќе биде прекрасен додаток на нејзината гардероба за спиење!

Оваа максичка кошула од лажичка значи бизнис Одете класичен ден на работа и облечете го со страшни потп�

Добредојдовте гости со овој прекрасен монограмски доормат Тешка, но сепак елегантна, овој душек е израб

Подготвени за следната облека за удобна облека? Инспирацијата од овие меки, трендовски џемпери од џемпе

Нашата врамена графичка колекција има различни слики, врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Scroll