Новак
Justice Pet Pet Petiest Polyester Floral Dog Camp кошула, сина, xs

Justice Pet Pet Petiest Polyester Floral Dog Camp кошула, сина, xs

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.52

Стоп за кучињата во нивните патеки кога ќе го видат вашето кученце украсено во оваа кошула за камп за кучиња за домашни миленици. Со прилагодливо велкро на стомакот, овој врв е лесно да се вклучи и исклучи. Донесување на стил што ви овозможува да одговарате на вашето куче со она што веќе може да го совпаднат во вашата гардероба од летната линија за облека за девојчиња за правда. Мекото чувство на ткаенината ќе му овозможи на вашето куче да се покаже во удобност. Да се ​​биде направен од полиестер овозможува леснотија да се одржи оваа облека чиста. Бидете сигурни да го добиете вашиот овој забавен и стилски врв. Достапно во повеќе големини за да бидете сигурни дека ќе го пронајдете најдоброто вклопување. Оваа облека е машинска миење. Вклучете се внатре и користете благ сапун и ладна вода. Лежете рамно на суво. Не користете белило. Justice Pet Pet Pell Ponyester Floral Dog Camp кошула, сина, големини XS-XL : . * Прилагодливо велкро на стомакот за лесно вклопување. * Мека и удобна ткаенина што е лесна за чистење. * Модерно и удобно. * Достапно во многу големини. * Пар со други додатоци за животни за правда како капи, јаки и поводници за да го завршите изгледот. * Проверете ја целата колекција на брендот за правда на.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Начин на славење на портокалови бонбони од тиква или џемпер од мачка, медиум со големина...

Живописен животен џемпер за кучиња Мамас Бфм Вашиот крзнен пријател ќе го сака овој забавен 100% акрилен �

Овој удобнослучајно сет го олеснува вашето куче да има облека за секое расположение Направено од строг�

Дајте му на вашето претерано ентузијастично кученце оваа персонализирана бандана за суперзабавен дода

Првата колекција на миленичиња на GAP комбинира иконски американски стил со висококвалитетни, удобни на�

Време на одмор грда џемпер за кучиња Санта ТуксХС Вашиот крзнен пријател ќе го сака овој забавен 100% акри

Овој џемпер е со рака што се пее во благ сапун и вода Благ сапун Нема други затворања Засиленото отворањ�

Премиер ПЕТ ™ предното седиште за миленичиња бариера го задржува вашето куче надвор од предното седишт

Квалитетната конструкција обезбедува само најдобро за вашето кученце со дизајн на пуловер за лесно вкл

Облеката на кучињата Лулу розова точкаточка е одличен начин за вашето мало куче да се облекува! Оваа сим

Чувајте го вашето домашно милениче удобно и среќно оваа есен и зима со нашиот живописен живот, сив фер о�

Покажете им на сите кои се омилени е со живописен живот Денот на в Valentубените на Денот на в Valentубените, к�

Scroll