Новак
Удобност облека, женски плус големина преголем врат од кукавички плус големина туника врв

Удобност облека, женски плус големина преголем врат од кукавички плус големина туника врв

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Елегантно удобен врвен плус големина што наскоро ќе стане вашиот нов омилен! Одликувајќи се со лабава преголема вклопување, кукавички деколте и широки ракави со должина од три четвртини. Овој долг удобен женски врв може да се носи како дневна облека или моден врв. Made е удобен материјал за текстура на вафли во четири стилски бои. Каул врат. Широки три четвртини ракави. лабаво вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој плус големина на туничен врв од 24 / 7 комфорна облека има стилско деколте за лажичка и 3 / 4 ракави, лас

Луксузна кадифена завршница и прекрасен вез го прават врвниот екстра специјален на Pioneer Woman Полето на ла

Овој плус големина на туничен врв од 24 / 7 комфорна облека има стилско деколте за лажичка и 3 / 4 ракави, лас

Луксузна кадифена завршница и прекрасен вез го прават врвниот екстра специјален на Pioneer Woman Полето на ла

Кратки ракави за кратки ракави на вратот, мачки печати туника, со кратки ракави, две странични џебови, шт

Обично да се облекува во ветре! Овој врвен со долга ракав плус со големина на туника има еластично декол�

Ако барате удобност, стил и забава сите во едно овој врв на тунични производи од Yorkујорк е совршен за ва�

Уживајте во секој момент во удобност со овој женски плус големина Хенли Топ Деталите за три копче го под

Класичен и пријатна, овој термички мешавина од време од време и TRU е направен во слаби и преголема силует

Класичен и пријатна, овој термички мешавина од време од време и TRU е направен во слаби и преголема силует

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врвот на вашата гардероба за Stylishlook Овој врв на тун

Со деликатно деколте за лажичка и ласкав облик на замав, овој плус големина Туника врв е омилен клиент! Д

Овој дополнителен долга плус големина Туника Туника е задолжително за лесен и погледнете! Одликувајќи �

White White Marksенски женски без ракав Туника е главен дел од гардеробата Дизајнирано со издолжено полите што

Овој плус големина на туничен врв од 24 / 7 комфорна облека има стилско деколте за лажичка и 3 / 4 ракави, лас

Scroll