Новак
Апстрактни планини на Ступел Индустри и сликарство на езерото Бор пејзаж, врамен wallиден дизајн на wallидот од etteанет Вертентес, 16 20

Апстрактни планини на Ступел Индустри и сликарство на езерото Бор пејзаж, врамен wallиден дизајн на wallидот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на ГИКЕЕ, монтиран на дрво, и го завршиме со завршница на мозочен удар со текстура. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од etteанет Вертитес.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно Дигиталните слики со висок квалит�

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Црна рамка, црна мат, акрилна трговска марка ликовна �

Време на жени и Tru Through Mase Boot Внатре во патент за лесно и удобно вклопување Совршен стил за секоја пригода

Чувајте ги вашите пари и картички организирани во нашиот класичен паричник Rocksax Дури и монетите се безб�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Додадете малку пламен во вашата гардероба со багажникот на Vellda од Brinley Co Овој заслепувачки нов стил е на�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Четка за патничко лице за чистење на кожата, совршена за млазници, оваа силиконска четка за лице за едно�

Додадете го стилското парче акцент што е подобар домови и градини Зелен кактус 20инчи од 20инчен перница �

Повикајте го вашиот декор на отворено со трендовски дизајни од Е по дизајн! Колекцијата на целите, тиква

Super Z е производ изграден специјално за издржливост, перформанси и полесно ракување Неговиот дизајн на д

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Оваа шармантна транзиција на вечера со седиште од секојдневна употреба до незаборавни вечерни работи...

Повеќе еластични ленти го украсуваат вампирот на генезата, по лесна улица, со тоа што горниот дел функци

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Резултатот е широко при

Основи кои имаат потреба од засилување? Помејан од кога било, оваа велурска поштеда худи од без граници �

Спортски се среќава со вишок со овој џогер, пантолона од WESC Направено од ткаен памук со опуштено вклопув

Конфигурација на Vane Configuration, тежина и дизајн ОЕприлагоден, G3000 квалификуван материјал за структурен инт�

Колекција на принцот Питер Флорална череп Краток ракав Графички маица Оваа удобна колекција на принцот

Scroll