Новак
Шимано Волтеус Спинг -шипка

Шимано Волтеус Спинг -шипка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 959.20

Шимано Волтјуус солена вода за леење на солената вода има изградба на Unifiber за крајната чувствителност и јачина. Рамките за водичи од не'рѓосувачки челик со полирани инсерти обезбедуваат зголемена издржливост. Шимано Волтеус солена вода за леење на солената вода : Изградба на Unifiber за крајна чувствителност и јачина. Рамки за водичи од не'рѓосувачки челик со полирани инсерти за зголемена издржливост. Обични дизајнирани седишта за ролна. Лесен за цел ден риболов.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подобрете ги резултатите од риболов со оваа шипка за вртење на Shimano Sojourn Лесен, но сепак издржлив, се одли

DXS лосос и челични шипки беа дизајнирани на полето од врвни водичи за риболов Резултатот е оваа серија н�

Светлината за вртење на светлината на „Googan Squad“ е дизајнирана за техники на финеси како што се NED Rigs, кап

Серијалот „Беркли пастрмка“ серија за вртење е дизајнирана специјално да се фрли понатаму и со поголе�

Окума, ние ги занаетме алатките за патувањето И ние ги правиме овие искуства достапни за сите со десни и

Од сурфање до вртење на брод и конвенционални до специјализирани модели, има многу шипки на цунами од кр

Свежо од лабораторијата, 13 те риболов судбина VIII се изби од својата тест цевка и е тука Без да се обидеме

Сјавањето за риболов Окума е горд да го објави објавувањето на совршената серија на шипки за брзорастеч

Грдите прачки од тигар тигар се разноврсни прачки што можат да се користат од брег до брег Овие шипки се

Доверливо седиште на ролна : Интегрираното седиште на ролна обезбедува додадено Биланс на која било лес

Шекспирската агилност графит шипка за вртење ќе ви помогне да доминирате во водата Обезбедува долг жив�

Scroll