Новак
Уметнички ткајачи Лила Ориентална област килим, Бран, 5'3 7

Уметнички ткајачи Лила Ориентална област килим, Бран, 5'3 7

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Донесено од вас од Беки Овенс Х Сурија, колекцијата Лила комбинира богати, детален дизајн со топли меки неутрали и тонови за да создадете поканувачки простор кој секогаш ќе се чувствува познат. Антички елементи со гроздобер инспирација, носат стариот свет чувство на кој било вид простор. Многу убави детали и женски допири во овој килим даваат изјава што ќе ги поврзе секој простор и ќе додаде слој на карактер, топлина и уникатност во која било област. Овој килим беше ткаен во Турција со трајни материјали за да се создаде долготраен слој на изразување. Машина ткаена во Кина со 100% полиестер. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . сложените детали додаваат димензија на вашиот простор . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање

Нашата сандала на нарциса е елегантна и модерна Со ленти за крстосници и каиш на глуждот, овој стил ќе об

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Данскин сега премија за ракав на девојчето најлон на лактот Леотард е направен од нашата најпогодна тка

Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Севкупна длабочина напред до назад : 1,5 "...

Димензии на испорака : 82 „L x 23“ w x 4 ”ч Рамката исто така вклучува обезбедени метални лекови, што значи д�

Овој стол за акцент е многу лесен и компактен, погоден за различни места Можете да го ставите ова столче

Обичен класик за вашето момче за дете Овие комбинезони од Wonder Nation се разноврсен додаток на неговата кол�

Класичниот џемпер на екипажот на Free Assembly добива боксер за модерен изглед Пријатен стил на средна тежина

Canyon Ridge создаде удобна, мала тежина со должина на екипажот на екипажот, кој е совршен за парче слој или да

Начин за славење Прогресивни подароци 9,5 "Супер мек за кучиња на в Valentубените, подарокот за кучиња, држе�

Scroll