Новак
Road Runner Crappie Tamer, White, underspin риболов свирка

Road Runner Crappie Tamer, White, underspin риболов свирка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 480.00

Тимот Крапи Крапи Тамер од страна на Road Runner Sports Доволно пулсирачка акција за да предизвика штрајкови дури и од најсилните плочи. Еден од најнеобичните, најсјајните и најпродуктивните свирки со крцкави досега, тамерскиот крем е опремен со меко, отпорно на солзи, дизајнирано да трае подолго од обичните цевки; Светло, вибрирачко сечило совршено позиционирано, така што не се меша во приклучоците; и запалена опашка за побавна презентација и спуштање. Тркач на патничкиот пат на долниот пат, Крапи Тандер, Шартреуза Спаркл : 1/8 ул. Доаѓа на лента со ленти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Врвот за глава на воениот орел свирка е висококвалитетен мами за риболов што сигурно ќе ги одговара на с

Игл канџи без трева стојат свирка, црна, 1 / 8 мл Овие глави на свирки ќе станат вашите омилени свирки што т

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Беркли Скипин ги содр

Дизајнирано со влез од персоналот на Беркли Про, Беркли Essentials Round Ball Balls се остри, силни и инженерски за с�

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Berkley® Finesse ги содржи с�

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Главата на свирката за пливањ�

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, тешката покривка на Berkley® ги опфа�

Професионалните и аматерски риболовци исто така ја избираат линијата на производи на Acme Hoardle за да фата�

Snap Jig Berkley® Fusion19 ™ е разноврсна глава за акција што се спарува со вашата омилена мека пластика Снежната с

Црвената глава на цунами циксвирка 1мл Светло жолтата боја на телото и врвот со црвена глава дури и ќе бл

Мирисот на Berkley Power Bait и вкусот импрегниран во мамките се вкусуваат со риба по мамка за гризење...

Scroll