Новак
Легендарниот тексас на легендарниот тексас на Ли, се опушти со права нога Jeanан

Легендарниот тексас на легендарниот тексас на Ли, се опушти со права нога Jeanан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 392.00

Класичен бестселер од Ли, овие опуштени фармерки со директно нозе сигурно ќе станат главен плакар - тие одат со сè. Правото на ногата ви дава потенок силуета низ ногата и опуштеното вклопување во бутовите и седиштето обезбедува удобно вклопување за целодневно носење. Класичен стилизирање на Jeanан вклучува пет џебови со автентични литри Ли, патент лета со затворање на копчињата и логото на потписот Ли на задниот дел од половината. Облечете се со вашето омилено копче надолу или облечете се со најомилената мета. Опуштено на седиштето и бутот. Права нога. Стајлинг со 5 џеб. Легендарни детали. 100% памук. Стил #102025549.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Излезете во вашите нови тексас класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру...

Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќ

Класичен облик на правоаголник им дава на овие очила за сонце од Фостер Грант силен стил за да одговараа

Заедно засекогаш, овој два камен срце прстен ја претставува вашата вечна убов Овој романтичен прстен со

Овој сет на рамки за слики од 3pk 4x6 е дизајниран за прикажување на слики од вашето куче Секоја рамка е црн�

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Ова кратко се карактеризира со цврста градба и супериорна изведба исто како и Бен Хоган...

Растете свој зеленчук со овие семе од домати од Аина Ола градина Тие можат да бидат засадени во градина �

Canopy Prochef Comfort Kitchen Mat е суперудобна, ергономски дизајнирана кујна, која е факс кожа на површината и антиза�

Контакти, аларм / часовник, S Planner, камера, галерија, Google Talk, Dropbox, Netflix, Gmail, You Tube, веб прелистувач, Мои датоте

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 4 компатибилни касети со ласерски тонер Овој сет вклучува 4 331 9797 ц

Деним панталони со суптилни детали Црна боја на тексас за обичен или класичен изглед Истегнете тексас з

Mega Scomp Classic BL Скокајте како професионалец со новиот злобен мега скок! Без разлика дали сте комплетен поче

Детали за производот Стилска туника со деколте на Хенли V и удира во должина на колкот, деталите за копче

Подготвен, софистициран и стилски, без граници Јуниори Фланел Фукс здолниште за завиткување седи токму

Scroll