Новак
Zumae 6-лесен мат златен метал лустер

Zumae 6-лесен мат златен метал лустер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.84

Опис : Зумае 6-лесен мат златен метален лустер со приврзок над вас е менувач на игри. Има повеќе бели чисти стаклени нијанси што шири еднонасочна нагорна светлина. Елегантната рамка за финиш на злато му дава модерен амбиент на својата околина. Карактеристики : Тип на осветлување : Chandelier Fixture Finish : Goldshade Material : Glassshade Color : Clearsetting : Uniderce Lumber на светла : шест (6) Тип на сијалица : 40-W E12 (не е вклучен) Хардвизирани димензии : Севкупно : L 47 x W 35 x H 35 Inchesfixture : L 47 X W 35 X H 35 инческанопија : D 5 x H 1 инчидаун Должина : Инчи Зумае 6-светлосен метален лустер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Cage чевлите се во право на тренд за сезоната и Лесна улица го презеде овој тренд и го толкуваше за вечерна

Овој меѓународен постер на wallидот на trendsеси Jеси е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметничк

Направете прскање следниот пат кога ќе се вратите на лизгалиштето со епските Quad Quad Quad Rollers Овие лизгалки

WVE HVAC Blower Motor Resastor изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

Оваа шармантна транзиција на вечера со седиште од секојдневна употреба до незаборавни вечерни работи...

Крем, нетранспарентен гел мастило : кремаста, мазна гел мастило тече светло на темни хартии ...

000 слики годишно Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата �

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Професионалните монтери препорачуваат да

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзаж за пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметно

ДолфинСлејк, атлетски инспириран и конструиран за да ве задржи исправено на лизгави површини...

Создадете тропски рај во вашиот дом со колекцијата на кујнските пешкири на „Едноставно Дејзи“...

Влезете во духот оваа сезона на жетва и Ноќта на вештерките со нашата празнична кујнска крпа! Оваа кујнс

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Scroll