Новак
College Collection Collectionенски Патриша широка ширина се лизга на балетски станови за зашилени пети

College Collection Collectionенски Патриша широка ширина се лизга на балетски станови за зашилени пети

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 332.80

Вие нема да верувате колку се удобни и симпатични Патриша станови од колекцијата Journee. Подготвената мастила, широката ширина и меката веганска кожа ги прават совршен избор за долг ден надвор. Прескриените ленти со закопчани додаваат малку егичност, додека зашилениот пети носи класичен допир на вашата облека. Изберете од класични печати и задебелени животни отпечатоци. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Излезете во вашите нови тексас класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру...

Вашите џогери само добија пријатна надградба Со трендовски силуета и стил на влечење, овие машки џогери

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Секогаш во сезоната пигментна боја памучна мешавина од маица од Расел Атлетик има удобен екипаж и иконс

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Фразата „Најдоброто до�

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Toyo Observe G3Ice е зимска гума за седани, CUV, SUV и лесни камиони и е овластен од Three Peak Mountain Дизајн на зимски шари..

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Имајте експлозија покрај базенот или играјте го омилениот спорт на вода во ова спортско дното на бикини

Познато по својата удобност и стил, оваа кошула на Хенли е кроссезонска, кросфункционална централа Крат

Колекцијата за килими за перформанси за перформанси во главните теми има свежи нови бои кои се во тренд

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Уживајте во удобно време на вода во секоја сезона, дури и во зима Јакна за флотациони плочи на Стернс го �

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Контакти, аларм / часовник, S Planner, камера, галерија, Google Talk, Dropbox, Netflix, Gmail, You Tube, веб прелистувач, Мои датоте

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Измешајте го со ветровито фустан без ракави на MSK Не сум сигурен што ќе го сакате повеќе за тоа ласкават�

3 PK OKIDATA Компатибилна замена на црни касети со лента за печатачи 52103601 За употреба во окидата микролин 395,

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

Опреми си со овој зелен нок осветлен нок Се одликува со блескаво зелено светло што го олеснува снимањет�

Машката Шерпа на Realtree, 1 / 4 Zip Pullover, дрва од Realtree е одличен додаток на вашата опрема за лов и риболов на отв�

Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќ

Scroll