Новак
Ел Монтереј Ел Монтери Такито Начо сирење

Ел Монтереј Ел Монтери Такито Начо сирење

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.52

Совршено за натопување во гуакамол, ранч облекување, салса или целосно самостојно! Барате лесен замрзнат оброк или замрзната вечера за да го нахраните целото семејство или само треба брза закуска или ручек за децата, Ел Монтереј Такитос се совршени за секоја пригода. Во Ел Монтереј, ветуваме дека ќе ви донесе најдобра мексиканска храна - секогаш. 20 такитос со 6 грама протеини и 0 грама транс маснотии по порција. Чувајте го вашиот замрзнувач складиран со лесни замрзнати оброци. Боксот такитос од Ел Монтереј се замрзнати за ваша погодност и одвојуваат само неколку минути за да се подготват? И во рерната (или во воздухот) и во микробранова печка. Замрзнати боксерски такитос подготвени за неколку минути од вашата рерна, воздухот од воздух или микробранова печка и одлично за натопување во омилениот сос.Задоволете ги вашите желби за крцкав, смел и протеински спакуван мезе или закуска со нашиот ел Монтереј Начо Сирење брашно такитос. Ел Монтереј има широк спектар на фаворити за мексиканска храна како такитос, единечни оброци за сервиси и замрзнати буритос за појадок, ручек и вечера! Зачувајте го вашиот замрзнувач со сирење Ел Монтереј Начо? Брашно такитос за задоволувачки и вкусен оброк во секое време, каде било! Можете да најдете? Ел Монтереј Начо Сирење брашно такитос во замрзната мексиканска закуска или делот за замрзнати оброци во портокаловата кутија! Направено со вистинско сирење од моцарела, сирење од чеда, bellвонче од пиперка и автентични мексикански зачини валани во крцкава свежа печена тортилја школка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа јакна за тексас на чудо нација е симпатична додаток на гардеробата на секоја девојка...

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Тенкрезервоарот без граници Топ 3пакет е суштинска гардероба што ќе ве натера да се чувствувате ветрови

Додадете ја почетната во модерна торба за перење монограм од нашата колекција Монограм Вие сте обврзан�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

ДолфинСлејк, атлетски инспириран и конструиран за да ве задржи исправено на лизгави површини Овие флип�

Четка за патничко лице за чистење на кожата, совршена за млазници, оваа силиконска четка за лице за едно�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

Додадете малку пламен во вашата гардероба со багажникот на Vellda од Brinley Co Овој заслепувачки нов стил е на�

Природниот врв, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна кафеава

Оваа шармантна транзиција на вечера со седиште од секојдневна употреба до незаборавни вечерни работи...

Толку кул! Овие панталони за престолнини „Marvel Venom“ за мажи се совршен пар за лежерен ден или ноќ на рела�

Создадете тропски рај во вашиот дом со колекцијата на кујнските пешкири на „Едноставно Дејзи“...

000 слики годишно Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Закон за трговска марка и ќе биде ене�

Преземете го денот со модерни и функционални и функционални шорцеви за искачување на бесплатното собра

Ако сте на пазарот за прифатлив прстен за ангажман што се меша со традиционално со цртичка на оригиналн�

Вашата малечка апсолутно ќе го сака овој чудесен сет на пижами Овој официјално лиценциран сет со пижами

Loveубовта победи и слави ја победата со овој беспрекорен прстен Глобално занаетчиство Миабела е кулмин�

Cage чевлите се во право на тренд за сезоната и Лесна улица го презеде овој тренд и го толкуваше за вечерна

Боја : Браун Дизајнот на кружниот лак ги штити новороденчињата и малите деца од остри рабови, а овој кафе

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

DENSO прв пат вклопување на сензорот за кислород, DENSO за прв пат вклопувачки сензори за кислород се констру

Спијте или дневна во стил со оваа јака од две парчиња јака PJ поставена од тајни богатства Врвот на јакат�

Конфигурација на Vane Configuration, тежина и дизајн ОЕприлагоден, G3000 квалификуван материјал за структурен инт�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Не е случајно што уметничките режисери, уредниците �

Направете изјава во стил подготвен за сезони со затегнати чизми за возење од Brinley Co Овие шик чизми имаат

Дизајн со повеќе бои The AsX501 A има неколку избори во боја за да го искажете вашиот сопствен стил Поставете

Оваа прекрасна виолетова и сина акварел цвеќиња Јас платно уметноста се печати со употреба на највисок

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Scroll