Новак
Килим со висока цветна волна со кало, златен беж бисер, килим од 5 -тина 8 метри

Килим со висока цветна волна со кало, златен беж бисер, килим од 5 -тина 8 метри

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 551.68

Колекцијата Weave & Wander Khalo ги собира тонските палети на бои на длабоко топло сино, сребрени сиви и бисерни тен. Сите тие бои носат ботанички инспирирани цветни и лисја модели кои создаваат 3Д високо-ниски дизајни кои се и зачудувачки и текстурално привлечни. Работено во Индија од свиленкаста волна и мешавина од вискоза, оваа колекција има совршена комбинација на издржливост и луксуз. Моделот на Кало носи современа или модерна естетска фарма на фарма. Рачна изградена конструкција. Направено од волна / вискоза. Идеално сместување во просторијата вклучува дневна соба, трпезарија, канцеларија, фоаје/влез, спална соба. Направено во Индија. Ние не препорачуваме да користите вакуумска лента за тепачки на килим. За излевање и дамки, само професионална грижа. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Уметник : Ејми Франксјубјект : животни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платн�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Додадете го стилското парче акцент што е подобар домови и градини Зелен кактус 20инчи од 20инчен перница �

Чувајте ја вашата ладна низа силно Оваа шарена кошула од слободното склопување е направена во удобен па

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Професионалните монтери препорачуваат да

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол

Сингер, 1748 машина за електрична шиење, хоризонтален систем на бобин, 32 вградени шевови, автоматски пејач

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејзаж апестит : Модерни и современи проодни типови : сребрена рамка, црн�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Флоралстајл : Флорентинерпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Боја : Браун Дизајнот на кружниот лак ги штити новороденчињата и малите деца од остри рабови, а овој кафе

Уметник : Cherry Pie Studio Ssubject : Abstract Style : Bold & Eclectic Modern Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено з

Уметник : Ед Вилверсјубјект : Хумор Стил : Традиционална Производство Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Влезете во духот оваа сезона на жетва и Ноќта на вештерките со нашата празнична кујнска крпа! Оваа кујнс

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење...

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Тенкрезервоарот без граници Топ 3пакет е суштинска гардероба што ќе ве натера да се чувствувате ветрови

Карактеристики : Предмет : Флорал Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка Нежна�

Овој меѓународен постер на wallидот на trendsеси Jеси е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметничк

Направете изјава во стил подготвен за сезони со затегнати чизми за возење од Brinley Co Овие шик чизми имаат

Добредојдовте гости со овој прекрасен монограмски доормат Тешка, но сепак елегантна, овој душек е израб

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Подигнете го вашето момче и чувајте го покриен со оваа цврста зимска пуферна јакна од ixtreme Со предни џеб�

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Loveубовта победи и слави ја победата со овој беспрекорен прстен Глобално занаетчиство Миабела е кулмин�

Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколк

Доживејте го најдоброто во утехата што може да се дише со џокејскиот живот ™ Breath Cotton Boxer Short Лесната ткае

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Уметник : Carolee Vitalettisubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подго

Scroll