Новак
X501A -DH - Intel Core I 2. GHz - WIN 64 -битна - HD Graphics - GB RAM меморија - GB HDD - 15,6 - Бело

X501A -DH - Intel Core I 2. GHz - WIN 64 -битна - HD Graphics - GB RAM меморија - GB HDD - 15,6 - Бело

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Дизајн со повеќе бои The Asus X501 A има неколку избори во боја за да го искажете вашиот сопствен стил. Поставете удобно со Ice Cool Technology Exclusive Asus Engineering создаде уникатен внатрешен распоред што ја задржува топлината подалеку од Palm Rests и од корисниците. Секогаш под температурата на телото, почитта на дланката се чувствува кул на допир и затоа се поудобни за употреба дури и за време на долги сесии. ASUS 15.6 "лаптоп, Intel Core i3 i3-2350m, 320 GB HD, Windows 8, X501 A-DH31-WT Intel Core i3 2.30 GHz работи паметно и добро одговорно за да ви овозможи брзо да користите повеќе апликации. 4 GB меморија за мазна мултитасшинг. 15,6" Прикажи со 1366 x 768 Резолуција ги прикажува филмовите, игрите и фотографиите со импресивна јасност. Виндоус 8 ОС паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. Нема потреба да носите дополнителни погони бидејќи 320 GB HDD е доволен за да ги зачувате вашите лични и вредни податоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој жолт медитерански wallиден часовн�

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Tanaye White 22 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, п�

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Кралски свежи свински стомаци 32 мл исечи Брендот Royal Foods се препознава низ целиот југоисток како водечк�

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

Тоа се обетки со обрач со два тони со пресврт Овој сет со два парови на обетки од Hoop од Brilliance Fine накит има

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Каков сладок начин да ја поздравите летната сезона Од неговите кратки ракави до нивоата полите, овој фу�

Сонцето Eltamd UV Sport SPF 50 3 унца Две пакувања нуди заштита од сонце за целото тело Додека ја заштитувате кож�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Купете ја оваа колекција облека за момчиња од мали деца од garanimals! Garanimals нуди облека за момче за бебиња, в�

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Природно snacktastic! Кога домородците се немирни за вкусен третман, ние сакаме тие да имаат најдобри вкупни �

Кукла за вода во вода, поддржува партнерство со добротворни цели : вода, вода исполнета бебешка кукла, жи

Candyshell® Grip Magsafe® е следната генерација на нашата класична тенок, pocketебпријателски телефонски случај за з

The Lunkerhunt Typhon е нашата цврста цевка за тело што е направена со нашата ултра трајна мека пластика што ќе за�

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Вашето бебе ќе ги сака нашите 100% органски памучни тела Супер мека, супер симпатична! Вашето бебе ќе биде

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Секогаш во сезоната маичка со памучна маичка од FILA има удобен екипаж и иконски фила лого графички дизај�

Прекрасна изјава за вера, овој ѓердан од приврзок за распнување на Флеур де Лис е направен од 14 жолто зла

Scroll