Новак
Аболос-галаксија брановидна 0,31 0,31 стаклена мозаична плочка во застаклено четкано злато

Аболос-галаксија брановидна 0,31 0,31 стаклена мозаична плочка во застаклено четкано злато

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 160.16

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во кој било проект за подобрување на домот, без разлика дали станува збор за кујна, бања или каде било во вашиот дом. Колекција : Галакси / брановидна. Големина : 0,31 "x 0,31". Материјал : стакло. Боја : застаклено четкано злато. Водоотпорен. Отпорен на мраз. Лесно инсталирање. Не избледени бои. За употреба во кујни, бањи, wallsидови во затворен простор, задници, базени. Поради природата на природните и рачно изработените мозаици, се очекуваат мали варијации во боја. Одобрени апликации : подни плочки; Wallидна плочка. Површински третман : Сјајно. Варијација на сенка : V1-униформен изглед. Апсорпција на вода : 0.0001. Отпорен на лизгање : Да. Употреба на отворено : Да. Еко-пријателски : Да. Монтирана мрежа : Да.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вашата малечка апсолутно ќе го сака овој чудесен сет на пижами Овој официјално лиценциран сет со пижами

DENSO прв пат вклопување на сензорот за кислород, DENSO за прв пат вклопувачки сензори за кислород се констру

Почитувајте ја жената што ја обожавате со овој пенлив прстен за ангажман на дијаманти Изработено во 10к �

Уметник : Ејми Франксјубјект : животни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платн�

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол

Дизајн со повеќе бои The AsX501 A има неколку избори во боја за да го искажете вашиот сопствен стил Поставете

Чувајте ја вашата ладна низа силно Оваа шарена кошула од слободното склопување е направена во удобен па

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Подигнете го вашето момче и чувајте го покриен со оваа цврста зимска пуферна јакна од ixtreme Со предни џеб�

Карактеристики : Предмет : Флорал Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка...

Овој Jeanан има удобно вклопување што е порелаксирано преку седиштето и бутот од нашиот редовен вклопник

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејзаж апестит : Модерни и современи проодни типови : сребрена рамка, црн�

WVE HVAC Blower Motor Resastor изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Црна рамка, црна мат, акрилна трговска марка ликовна �

Додадете го стилското парче акцент што е подобар домови и градини Зелен кактус 20инчи од 20инчен перница �

Оваа шармантна транзиција на вечера со седиште од секојдневна употреба до незаборавни вечерни работи...

Четка за патничко лице за чистење на кожата, совршена за млазници, оваа силиконска четка за лице за едно�

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Професионалните монтери препорачуваат да

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење...

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll