Новак
Едноставен модерен 28oz. Класичен Тумблер со капаче за слама и капакот на флип - вакуум за подароци за патувања, изолирано кафе пиво чаша - шише со вода од не'рѓосувачк?

Едноставен модерен 28oz. Класичен Тумблер со капаче за слама и капакот на флип - вакуум за подароци за патувања,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 143.84

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол или ладен со часови. Чашата доаѓа со две капаци, капа за слама и капакот на флип за да можете да уживате во омилениот пијалок како што сакате. Класиката е направена од 18/10 не'рѓосувачки челик и одговара на повеќето држачи за чаши. Персонализирајте го овој Tumbler со ласерско гравирање на вашето име! Едноставен модерен 28oz. Класичен Тумблер со капак од слама и капакот на флип - Патување со кригла подарок вакуум изолирано кафе пиво чаша - 18/8 шише со вода од не'рѓосувачки челик ombre : sorbet вакуум изолирани : едноставни модерни класични тамблери се со двојно edидови и вакуумски изолирани, што го задржува вашиот омилен пијалок топол или топло или ладно со часови. Вклучени се 2 капаци : Капакот од слама и капакот на флип - Внатрешно навојно изолиран капа на слама и изолиран флип капак се вклучени со вашата набавка. Премиум 18/8 не'рѓосувачки челик : Тумблер е направен од висококвалитетен, не'рѓосувачки челик од 18/8 храна од 18/8 и е обложена во трајна завршница. Одговара на повеќето држачи за чаши : Обликот на целото патување и класичните гулаби ќе одговараат на сопствениците на чаши со нормална големина. Зошто едноставна модерна : Нашите принципи на дарежливост и извонредност не наведуваат да продаваме квалитетни производи, партнер со други и да донираме над 10% од профитот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чувајте ја вашата ладна низа силно Оваа шарена кошула од слободното склопување е направена во удобен па

Карактеристики : Предмет : Флорал Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка...

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

WVE HVAC Blower Motor Resastor изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произ�

Сингер, 1748 машина за електрична шиење, хоризонтален систем на бобин, 32 вградени шевови, автоматски пејач

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Четка за патничко лице за чистење на кожата, совршена за млазници, оваа силиконска четка за лице за едно�

Cage чевлите се во право на тренд за сезоната и Лесна улица го презеде овој тренд и го толкуваше за вечерна

Уметник : Cherry Pie Studio Ssubject : Abstract Style : Bold & Eclectic Modern Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено з

Уметник : Ејми Франксјубјект : животни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платн�

Конфигурација на Vane Configuration, тежина и дизајн ОЕприлагоден, G3000 квалификуван материјал за структурен инт�

Нашата сандала на нарциса е елегантна и модерна Со ленти за крстосници и каиш на глуждот, овој стил ќе об

Дизајн со повеќе бои The AsX501 A има неколку избори во боја за да го искажете вашиот сопствен стил...

000 слики годишно Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата �

Нашата врамена графичка колекција има различни слики, врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Секоја ставка во облеката на оваа бебе девојчиња е направена со меко памучно ребро Потоа, додадете ги па

Scroll