Новак
Оревот кафеава и бела електрична висина што може да се прилагоди на стоењето со класичен врв

Оревот кафеава и бела електрична висина што може да се прилагоди на стоењето со класичен врв

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Воведување на нашата стоечка биро за прилагодување на електрична висина во комбинација со напредни функции, оваа постојана биро е докажано по неговиот стандард за квалитет и количината на неговата ефикасност. Обезбедување на енергетски ефикасен капацитет, поголема стабилност и зголемена брзина на кревање благодарение на системот за кревање со двојно мотор. Ова е идеално вклопување за повеќе разноврсни сценарија како стриминг, учење на деца и сложено занаетчиство. Карактеристики на производот : Оревот од орев кафеав и бел електричен прилагодлив стоење. Електрична височина прилагодлива стоечка биро со двоен мотор. Молчи во движење со напредно ниво на инженерство за откажување на бучава инженеринг на само 39 d B за време на движење. Енергетска ефикасна рамка Sit-to-Stand само 0,06 вати потрошувачка на моќност. Паметна тастатура што се сеќава на вашите совршени височини на седење и стоење. Челична рамка од индустриска класа. MDF таблета со фурнир од тврдо дрво. Капацитет за кревање : 300 фунти. Препорачано само за употреба во затворен простор. Димензии : 51 "H x 53 " L x 29 "w. Табела Топ : 30 " длабоко. Опсег за прилагодување на висината : 28,5 "-47 ". Материјал (и) : Дрво/челик орев кафеав и бела висина прилагодлива стоечка биро. Молчи во движење со напредно инженерство за откажување на бучава. Паметна тастатура; Енергетска ефикасна седнување на рамката. Челична рамка од индустриско одделение; MDF таблета со фурнир од тврдо дрво. 51 инчи висок за 53 инчи долг 29 инчи широк.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Создадете интимен агол во вашиот двор со овој шармантен сет за разговор Направени од плетенка со највис

Изразувајте ја својата loveубов со овој прстен за ангажман на дијаманти во Миабела, прекрасно парче кое з�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Природно snacktastic! Кога домородците се немирни за вкусен третман, ние сакаме тие да имаат најдобри вкупни �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена �

Халмарк испрати желби за среќен ден на мајката со модерна картичка за Денот на мајката Покриената има а�

Добијте автентичен гроздобер изглед помалку Овие корбели и загради се рачно насликани и потресени, за в

Кралски свежи свински стомаци 32 мл исечи Брендот Royal Foods се препознава низ целиот југоисток како водечк�

Секогаш во сезоната маичка со памучна маичка од FILA има удобен екипаж и иконски фила лого графички дизај�

Чувајте топло во стил оваа зима со голема женска кутија јорган со ватенка, тешки макси максимален палто.

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Шорцевите и нараквиците за потписи на Мики се тука за да ви помогнат да го кажете времето Печатениот час

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Подобри домови и градини Во живо растенија Лантана BHG QT LANTANA Годишно Мултибоја Сите сезони Одгледувач те

R284 Ecopia од Bridgestone е комерцијална радијална гума за управување со позиција, која е совршена за долга колич�

Слатките соништа се на пат кога се лизгате во сетот на пижами на Комо Блу Толку едноставна, но сепак толк

Flirty Tankini Top од Gloria Vanderbilt има ласкава peplum hel и бујна цветен принт Отстранливи ленти значат повеќе линии на �

Каков сладок начин да ја поздравите летната сезона Од неговите кратки ракави до нивоата полите, овој фу�

Прекрасна изјава за вера, овој ѓердан од приврзок за распнување на Флеур де Лис е направен од 14 жолто зла

Гоја Мал бел грав 29 мл (822 Г) Овие бели грав се совршени за правење најразлични рецепти како супи, чили, чо�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Овој зачудувачки женски златен часовник има нараквица од не'рѓосувачки челик и прецизно движење на јап�

Scroll