Новак
Машко руно елек со странични џебови

Машко руно елек со странични џебови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 320.00

Овој елек за машко руно е совршено прилагодена за кул денови на паѓање кога маицата не е доволно топла и јакната е премногу затруена. Направено од траен полиестер со перница-мека не-пил-руно ткаенина и внатре и надвор, овој елек го одржува вашето јадро топло и работи и во активни и во обични ситуации. Целосниот поштенски фронт обезбедува безбедно вклопување и најразлични можности за носење, додека две странични џебови ги задржуваат рацете топли и држете се на вашите работи. Овој елек е достапен во разновидни бои и прави убав додаток на вашата гардероба со ладно време. Машко руно елек со странични џебови : 100% полиестер. Елек. Изградба на руно не-пил. Целосно затворање на патентот. Две странични џебови. Јака. Без ракави. Достапно во разновидни бои. Измијте со слични бои, ладно миење на машината, измијте внатре надвор, не бели, сув рамен, не пеглајте, не исушете чисто.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кога шетате или трчате вашето куче пред сончање или по зајдисонце, треба да бидете сигурни дека другите

Оваа облека за спиење од 2 парчиња од Wonder Nation ќе биде прекрасен додаток на нејзината гардероба за спиење!

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Флоралстајл : Флорентинерпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Преземете го денот со модерни и функционални и функционални шорцеви за искачување на бесплатното собра

Оваа дрвена маса може елегантно да го скрие креветот за миленичиња или кутијата за легло, така што тие ќ�

Уметник : Cherry Pie Studio Ssubject : Abstract Style : Bold & Eclectic Modern Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено з

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење Оваа пижам�

Направете изјава во стил подготвен за сезони со затегнати чизми за возење од Brinley Co Овие шик чизми имаат

Добредојдовте гости со овој прекрасен монограмски доормат Тешка, но сепак елегантна, овој душек е израб

Софистициран, едноставен и неспоредлив, овој 14 карат бел златен скапоцен камен е сигурен дека ќе се негу

Дизајн со повеќе бои The AsX501 A има неколку избори во боја за да го искажете вашиот сопствен стил...

Карактеристики : Предмет : Флорал Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка Нежна�

Почитувајте ја жената што ја обожавате со овој пенлив прстен за ангажман на дијаманти Изработено во 10к �

Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколк

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Scroll