Новак
Волтер мулти -агол тавански шипки со простории за делење на спална соба крошна прилагодлива - двострана - црна

Волтер мулти -агол тавански шипки со простории за делење на спална соба крошна прилагодлива - двострана -

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Без напор украсете и одделете простор со делител на простории со повеќе аголи на Casa. Совршено за делење на споделени спални соби или создавање индивидуални простори во студија, домови, работни места и дневни простории, овој разноврсен сет на шипка ви овозможува уникатно прилагодување на кој било простор. Аголниот конектор нуди ротација на скоро 360 степени, така што ќе одговара на секој агол со леснотија. Достапно во најразлични завршувања за да одговараат на кој било декор, делителот на простории со мулти -агол на плус CASA е елегантно решение за потребите на вашиот делител на вселената. Вклучува два сета од 28-48 инчи прилагодлива телескопска шипка, 4 држачи, 2 финалиња и 1 агол конектор . Дијаметар на прачка : 0,81 инч. Конечно мерење : 3-1/2 "W x 2-3/4" H x 2-3/4 "D. Проекција на заградата : 2.875 инчи. Челична шипка и метална финална. Вклучена инструкција за инсталација. Драпериите не се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Излезете во вашите нови тексас класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру Со исц�

Растете свој зеленчук со овие семе од домати од Аина Ола градина Тие можат да бидат засадени во градина �

Canopy Prochef Comfort Kitchen Mat е суперудобна, ергономски дизајнирана кујна, која е факс кожа на површината и антиза�

Вежбајте да удирате топка со играта на џамбо лилјак и топка Оваа игра е одлична активност на отворено за

Mega Scomp Classic BL Скокајте како професионалец со новиот злобен мега скок! Без разлика дали сте комплетен поче

Уметник : Викторија Боргесјубјект : Флоралстајл : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткано п

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Резултатот е широко при

Овој елек за машко руно е совршено прилагодена за кул денови на паѓање кога маицата не е доволно топла и

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Овој комплет за капаци на тропските растенија со шема на шема беше направен од супер мек квалитет на дво

Toyo Observe G3Ice е зимска гума за седани, CUV, SUV и лесни камиони и е овластен од Three Peak Mountain Дизајн на зимски шари..

Толку кул! Овие панталони за престолнини „Marvel Venom“ за мажи се совршен пар за лежерен ден или ноќ на рела�

Начин да ги прославите велигденските опасности, 3 брои : забавни, празнични украси Се одликува со бебе пи

Деним панталони со суптилни детали Црна боја на тексас за обичен или класичен изглед Истегнете тексас з

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Со овие обетки од starвездени обетки, сигурно ќе се истакнете во пенлива убавина на природни дијаманти на

Основи кои имаат потреба од засилување? Помејан од кога било, оваа велурска поштеда худи од без граници �

Покривот на Wesly Duvet поставен од Chic Home е здив на свеж воздух и сигурно ќе го воздигне секој декор во спална�

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Создадете лежерна околина во домашната канцеларија или дневна соба со овој стол за акцент на акцент на �

Колекцијата Weave & Wander Khalo ги собира тонските палети на бои на длабоко топло сино, сребрени сиви и бисерни �

Класичен облик на правоаголник им дава на овие очила за сонце од Фостер Грант силен стил за да одговараа

Благодатна и искривена, ламбата „Бланш тиква“ е сигурна дека ќе осветли секоја просторија со елеганци�

Влезете во стилска нова облека за спиење со овој сет на пижами од 2 парчиња, во кој има највисоки пријате�

Заедно засекогаш, овој два камен срце прстен ја претставува вашата вечна убов Овој романтичен прстен со

Овој сет на рамки за слики од 3pk 4x6 е дизајниран за прикажување на слики од вашето куче Секоја рамка е црн�

Scroll