Новак
Јакна за флотациони јакна Стернс, црна, средна

Јакна за флотациони јакна Стернс, црна, средна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 479.84

Уживајте во удобно време на вода во секоја сезона, дури и во зима. Јакна за флотациони плочи на Стернс го елиминира најголемиот дел од додавање на животна јакна на врвот на традиционалниот тежок капут. Парката изгледа како оној што виси во вашиот плакар, но ги крие својствата одобрени од крајбрежната стража внатре. Истата изолација што ве одржува топло на бродот ве одржува во вода. Конструиран е со патент предниот патент, ултра-мека суис-флотациска пена и трајна најлон школка за одлични денови на сезоната на ладна вода по сезона. Јакна за флотација на пловење Стернс : Одобрена од американската крајбрежна стража. Заштита на ладно време на вода. Јаката со руно го држи вратот топол. Јака поставена со руно со аспиратор. Прилагодливи зглобови на неопренови за додадена удобност. 2 големи предни џебови со прицврстувачи за прицврстување ја чуваат опрема близу. Џебови со ракавици со руно. Перформанси од типот III. Големина 3 XL, за возрасни над 90 фунти и големини на градите 54 "-56" (137,16 см-142,24 см)).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење Оваа пижам�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Дизајн со повеќе бои The AsX501 A има неколку избори во боја за да го искажете вашиот сопствен стил...

Боја : Браун Дизајнот на кружниот лак ги штити новороденчињата и малите деца од остри рабови, а овој кафе

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Подигнете го вашето момче и чувајте го покриен со оваа цврста зимска пуферна јакна од ixtreme Со предни џеб�

WVE HVAC Blower Motor Resastor изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

Преземете го денот со модерни и функционални и функционални шорцеви за искачување на бесплатното собра

Уметник : Грејс Попсобјект : Типографија Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано пла�

Додадете го стилското парче акцент што е подобар домови и градини Зелен кактус 20инчи од 20инчен перница �

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

DENSO прв пат вклопување на сензорот за кислород, DENSO за прв пат вклопувачки сензори за кислород се констру

Влезете во духот оваа сезона на жетва и Ноќта на вештерките со нашата празнична кујнска крпа! Оваа кујнс

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Овој Jeanан има удобно вклопување што е порелаксирано преку седиштето и бутот од нашиот редовен вклопник

Колекцијата Dulcet ви овозможува да го искажете вашиот стил Со обрасци кои се движат од модерни до традици�

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Уметник : Ејми Франксјубјект : животни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платн�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Карактеристики : Предмет : Флорал Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка Нежна�

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

Loveубовта победи и слави ја победата со овој беспрекорен прстен Глобално занаетчиство Миабела е кулмин�

Scroll