Новак
1. КТ овална форма виолетова аметист и бел приврзок топаз во 14к бело злато, 18 “

1. КТ овална форма виолетова аметист и бел приврзок топаз во 14к бело злато, 18 “

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Пополнете го вашиот изглед со овој приврзок за акцент на аметист од 14 килограми и бел топаз. Овој виолетова аметистичка скапоцен камен на скапоцен камен е во право за специјални прилики или во секое време сакате да додадете малку искра во вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со поставка за измет, оваа овална форма аметист е деликатно направена во фино 14к бело злато. Аметистиот скапоцен камен е прекрасно акцентиран со 0,5 карат со вкупна тежина бел топаз. Овој приврзок вклучува отстранлив тон за појавување на сребро 18 "инчен кутија ланец, што е само вистинската должина за повеќето деколте. Кноз-прстен обезбедува лесно за употреба, сигурен затворање. Овој приврзок за бело злато е запечатен со 14 K за автентичност. Овој ѓердан од аметистички со тежина од 1,5 карат аметист ѓердан од приврзок за жени прави прекрасен подарок. 1,5 карат вкупна тежина Аметист. Природна камења од овална форма, кој има безбеден поставка за измет. од февруари. други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената Колекцијата Flex Mo

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

Конечно, нозе да ве однесе од салата до бранч! Нашите женски глуждови од јогалик ќе бидат нов главен дел �

Изведете го вашиот женски шарм со нашето квалитетно интимно носење на Аеруси Направено да биде удобно и

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Подготвени, постави, оди! Овие атлетски работи основни шорцеви за жени се совршени за вашиот животен сти

Оваа сезона, класичниот кабелски плетен џемпер од бесплатното склопување помина од главниот плакарот д

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

Додадете поп боја во вашата преодна временска гардероба со времето и модниот џемпер на TRU Овој удобен, л�

Балистичка серија на урбанит задниот капак за карактеристиките и придобивките од клучот на таблетите :

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи Додава совршен

Ова кратко на Russell Core е изградено сите ваши активности Технологијата на влага DriPower360 ви помага да остане�

Сребрени фармерки копродукции Елисе Среден пораст на слаби фармерки на земјоделски култури Опуштена в

Убав, полиран и разноврсен за сите прилики Оваа машка кошула за фустани за вклопување од Georgeорџ е убав и�

Товарните панталони се сигурен и младешки избор, и тука имаат ажурирана силуета мулти карго џебови, тен�

Половот за влечење може да се прилагоди слободно за активности на отворено во текот на летото...

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката бута за камо за машка конвој Издржлив и безбеден со п�

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Горниот горниот дел му дава на овој багажник празнично и магично чувство Плус, има сè што сакаме во зимс�

Светлината, сенките, формите, текстурите и боите ја фасцинираат Закон за трговска марка и ќе биде енерги

Нејзината рана loveубов да се изрази со својата уметност резултираше во работа повеќе од 25 години како гр�

Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Севкупна длабочина напред до назад : 1,5 " Уме

Scroll