Новак
Колекција Роуз Стерлинг Сребрена Браун Ашер Исечи кубна цирконија прстен за ангажман на ореол

Колекција Роуз Стерлинг Сребрена Браун Ашер Исечи кубна цирконија прстен за ангажман на ореол

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 607.20

Ако сте на пазарот за прифатлив прстен за ангажман што се меша со традиционално со цртичка на оригиналност, тогаш ова е совршено за вас. Овој прстен е дизајниран од SL колекција со порака. Секој прстен е направен од човекот, што го прави уникатно ремек -дело. Тип на накит : Finestone Form : Asschergender : Women'Sjewelry Поставување : Изразувачки стил : годишнина, Gemstone Bridal, Haloaccent Stone Code Code : Crmain Stone Code Code : Craccent Stone : Cubic Qirconiametal Color : Rosemetal : Sterling Silverexact Color : Brown/Whitestone : kubic zirconiastone Боја : Шампањ, белци : 8,5, 5,5, 7, 6, 5, 6,5, 7,5, 9, 8 сите мерења се приближни и може да варираат малку од наведените димензии. Со создавање накит што е прекрасен внатре и надвор, пораката на SL Collection се открива преку скриена розова кубна цирконија поставена во шанкот на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. Овој ангажман прстен од безвремената колекција е вкусно инспирирана конфекција на кубна цирконија. Брендот SL Collection гарантира употреба на само најдобри и најквалитетни материјали и потврдува дека секоја ставка е подложена на највисоката контрола на квалитетот. SL колекција роза Стерлинг Сребрена Браун Ашер Исечете го кубниот прстен за ангажман на ореол. Центарот за кафеава кубна цирконија со аскери и позлатено поставување на сребро од 925, му даваат на прстенот нежен изглед на рафинирање и убавина. За да додадете допир на искра, ореол од пас сет на бела кубна цирконија го опкружува центарот и продолжете по опсегот за да го пополните целиот прстен. Совршено оџак-способен со нашата колекција на вечни прстени! Лесна тежина и крајно сјајна, секој пат кога вашата сакана ќе ја погледне, ќе ги потсети дека вашата loveубов ќе трае за цела вечност! Бело стерлинг сребро SL лого во подготовка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Конечно, нозе да ве однесе од салата до бранч! Нашите женски глуждови од јогалик ќе бидат нов главен дел �

Додадете поп боја во вашата преодна временска гардероба со времето и модниот џемпер на TRU...

Дали сте подготвени да станете меѓудимензионални во овие SpiderMan : преку пајакотстихстих со 2пакувања на б

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Колекцијата на слобода е под влијание на класичните и традиционалните дизајни кои совршено се мешаат с�

Рипли Втори е нов пресврт на еден од нашите омилени обрасци Ние го сменивме горниот во одличен нов ткаен

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Основата на вашето лето, кошула без брендсе врти преку 90 степени : вертикалните ленти се внатре...

Целосно сонце Заштитете од мраз Водата доследно сè додека не се воспостави растение Откако ќе се воспос

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка лико�

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Се одликува со прицврстено парче закачалка што го прави подготвен да се монтира на вашите wallsидови...

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Tanaye White 22 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, п�

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи Додава совршен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа...

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој жолт медитерански wallиден часовн�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Донесете допир на природна убавина во вашиот дом или канцеларија со нашиот дрвен цвет пакет...

Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија Резултатот е

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

Scroll