Новак
Аукфа дрво и метална миленичиња гајба крајна маса, кафеава

Аукфа дрво и метална миленичиња гајба крајна маса, кафеава

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 836.96

Боја : Браун. Дизајнот на кружниот лак ги штити новороденчињата и малите деца од остри рабови, а овој кафез на кучиња можете да го ставите во спална соба или дневна соба без никакви грижи. Капацитет на тежина : 125 фунти. Севкупна тежина на производот : 44,8 фунти. Големиот капацитет што носи оптоварување на овој кафез за миленичиња им овозможува на кучињата со средна големина да останат внатре безбедно. Димензии на производот : Севкупна големина на производот : 30,7 ”x 22. Дизајн : модерен. Со цел да се обезбедат непречени движења, овој кафез на кучиња има четири тркачи кои со традиционален стил заклучуваат за да задоволат различни потреби. Материјал : Дрвена рамка + челик + пластика. Класик Бојата на киселиот дозволува да биде елегантна декорација во куќата. Забележете дека дрвото не е докажано за џвакање. Подвижната функција на овој кафез на кучиња му овозможува на корисникот да ја промени животната средина за кучиња или мачки зависи од различни потреби. Внатре во големината на производот : 27,5 ”x 19. Долготрајната структура : Со оглед на стабилноста и издржливоста, овој елегантен кафез на кучиња е изработен од дрвена структура плус метална жица и заклучување на традиционален стил за да се обезбеди долгорочна употреба и безбедност. Овој класичен дизајн на кучиња не само што може да се сервира како гајба за кучиња, туку и како крајна маса или конзола за вашата дневна соба, канцеларија или спална соба. Табела за гајба за кучиња, дрвена куќа со средна кучиња во затворен дел од табелата за гајба, мебел за кучиња затворен милениче гајба куче одгледувачница, странична маса, 31 "мебел со мебел со миленичиња, кафез, кафеава боја, елегантен мебел за кафез на кучиња : со мебел од кисела боја и силно железо и силно железо Wireица, овој кафез со кучиња во класичен стил има практична функција додека раскажува елегантна атмосфера.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за дома со едноставно маргаритка 18 "x 18 " Зелена тради

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа...

Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија Резултатот е

Нашите костими за капење на бебе и мали деца се направени со ткаенина UPF 50+ за да го спречат вашето малечк

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

Рипли Втори е нов пресврт на еден од нашите омилени обрасци Ние го сменивме горниот во одличен нов ткаен

Цела Пепа свиња печати јакна од мантил со предна лепенка Долги ракави и има преден патент со целосна дол

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Додадете ја модата и функцијата во вашиот дом со главните теми Шеридан Фретхард во затворен простор за �

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Дали сте подготвени да станете меѓудимензионални во овие SpiderMan : преку пајакотстихстих со 2пакувања на б

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи Додава совршен

Ова кратко на Russell Core е изградено сите ваши активности Технологијата на влага DriPower360 ви помага да остане�

Овие маици со кратки ракави Terra & Sky доаѓаат во удобен двопакет и лесно заработуваат место на ротацијата �

Уметник : Руперт Бани Предмет : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за о

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Колекцијата на слобода е под влијание на класичните и традиционалните дизајни кои совршено се мешаат с�

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената Колекцијата Flex Mo

Донесете допир на природна убавина во вашиот дом или канцеларија со нашиот дрвен цвет пакет Овој зачуду

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Scroll