Новак
Активниот фустан без ракави без големина на Avia Plus со појас

Активниот фустан без ракави без големина на Avia Plus со појас

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Фустанот без ракави на Авиа е совршен стил за еден ден надвор или да се лизне над пар шорцеви за велосипеди и тренингот. Симпатична, случајна и удобна, овој лесен фустан има прилагодлив појас што ви ја затегнува половината за ласкаво и женско вклопување. Полиран, лежено и најдобро од сè? Има џебови! Материјал : 100% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Полу-опремени. Должина : мини фустан; хитови над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : тркалезно деколте; прикривки на половината; Полу назад еластична лента за половината со предниот појас; Лесно чувство. Pulенски плус со големина на ракави без ракави од Авиа. Материјал : 100% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Полу-опремени. Должина : мини фустан; хитови над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : тркалезно деколте; прикривки на половината; Полу назад еластична лента за половината со предниот појас; Лесно чувство. Pulенски плус со големина на ракави без ракави од Авиа. Материјал : 100% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Полу-опремени. Должина : мини фустан; хитови над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : тркалезно деколте; прикривки на половината; Полу назад еластична лента за половината со предниот појас; Лесно чувство. Pulенски плус со големина на ракави без ракави од Авиа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Роден да биде сакан Роден да биде див Alsивотните и нивните живеалишта се од витално значење за нашиот св�

Advanta е бренд за гуми со целосна линија која нуди квалитетни производи по прифатливи цени...

Безбедно и удобно се прицврстува со затворач на прстенот Сите материјали се овластени точни според ста�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

АудиоТехника ATH T400Клучни карактеристики и придобивки од слушалките : Широка, прилагодлива лента за глав

Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години.Уметник : Vision Studio Subject : Floral Style : ModernCentury Modern Product Type : Galler

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Оставете ја оваа прекрасна апстрактна слика да ве поврзе емотивно Со својата уникатност и наједноставн

INA алтернаторска макара, макарата на алтернаторот INA е идеална висококвалитетна замена на оригинална оп

Модерни рафали од црвена, жолта, розова, сина, портокалова и магента бои експлодираат над современото пл

Оваа прекрасна апстрактна геометриска зелено и златно платно уметност се печати со употреба на највисо

За разигран допир со кул девојчиња, додадете елоквии елементи faux кожна јакна во која има јака од шал Нап�

Пацифик шарм Сребрена стаклена привлечност (3 пакет)КамуфикКрејтирајте го вашиот сопствен накит со еде�

Стандардни моторни производи STP124 Стандардни моторни производи STP124 Изолиран прстен терминал...

Здраво! Јас сум кремаста и миење на температурата и ви помагам да направите одлична уметност Јас сум без

За жал, модерно преземање на дрвени wallидови Обично, парче уметничко дело што се наоѓа само во поставки з�

Супер кул стебла за пливање од Wonder Nation го одржуваат подготвениот и удобен со еластична заштита од полов�

Светло на овој начин до вашите нови омилени панталони од лажичка Шарен принт, лесно вклопување и во еден

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем 1

Надградете го вашиот прибор за садови со прекрасниот Sofia Home Indigo Stoneware 4 чинии за пакувања Овие чинии од 1,5

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен прободен вид на средниот век Тип : Галеријаобвиткано пл

Трендовски плетени плетени шорцеви од Terra & Sky Доставете го вашиот сончев ден стил ладно и удобно, а овој �

Scroll