Новак
Помлад моден врв

Помлад моден врв

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 192.00

Останете кул, удобно и изгледате супер симпатично во вашиот моден фустан на Дизни! Овој забавен и удобен фустан ќе биде огромен успех со секој обожавател на Мики Маус. 65% полиестер, 35% рајон, машина што може да се мие, официјално лиценцирана стока на Дизни, се одликува со Дизни Мики Маус Класик Мик Јуниор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа графичка кратка ракав за кратки ракави на јуниори е совршен додаток на вашиот Варддроб! Колку одли�

Мека, удобна мета треба да биде главен во гардеробата на која било млада дама Ниту една граница Vвратот н

Поп ја оди вашата облека кога ќе започнете без кратки ракави за кратки ракави Опремената силуета е заба�

Освежете се во цветен врвен врат од Дерек срце Стилиран со печатење на сончоглед, овој врв го носи изрез

Поставете го или облечете го соло, во секој случај, сигурно ќе погодите стил на домашен терен, без екипаж

Овој без граници на ракав за ракав од чипка е супер симпатичен и многу разноврсен! Врвот е изработен од д

Добијте графичка со оваа маица со кратки ракави од рана Полуопремената силуета со ласкаво деколте за ла

Врзете го вашиот изглед заедно со оваа кошула со краток ракав од без граници Мека и лесна во ткаен рајон,

Оваа маица со долги ракави со боја на Spongebob Tie е совршена за секој обожавател на Spongebob! Оваа трендовски пр�

Оваа маица Vврат од без граници е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба Погодно за сè, од ра�

Одржувајќи го случајно и удирајќи се со сунѓер! Удобните џогери го погледнат вашиот случај на друго нив�

Правила за понеделник! Изгледајте симпатично и удобно во оваа графичка мета која е сигурна дека ќе став�

Слоеви или соло, ништо не ја победи стилската едноставност на секојдневната мета на без граници Мека и л

Еј одлично ти . од каде би го добил? И така, разговорот започнува! Трендовски два пакувања од без граници �

Бидете празнични оваа празнична сезона со оваа маица од рана Оваа Божиќна маичка има забавни графики на

Вклучете ја вашата весела во овој празничен Spongebob Square Pants, комплетни со сјај за одмор На кого му треба грд

Scroll