Новак
Без граници јуниори ја лажат вратот со кратки ракави

Без граници јуниори ја лажат вратот со кратки ракави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Со своето класично деколте за лажичка и кратки ракави, без граници на вратот на вратот на границите, совршено парче што треба да го носи самостојно или слој под вашата омилена јакна или џемпер. Изработена со мека и дише мешавина од памук, овој вид ракав ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Неговата ласкаво вклопување и широк спектар на достапни бои го прават задолжително за секој плакарот за мода-напред помлад. Без разлика дали го носите на училиште, на обична прошетка со пријателите, или само додека трчате со работи, оваа мета ќе стане ваш избор секој пат. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека, ткаенина за дишење. Teенски лажички врат од вратот од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа маица Vврат од без граници е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба Погодно за сè, од ра�

Облечете го или облечете го надолу креирајте го вашиот без напор ладен изглед со овој пријатна без гран

Ова без граници на хардверот на јуниорите е стилски главен дел за вашата гардероба оваа сезона! Одликув�

Вратете се во врвот со модерен пресврт Овој врв на копчињата од без граници има затегната половината со

Ова без граници со врзани ракави со ленти со слоевити ѓердан 2 FER е супер симпатичен и многу разноврсен! И

Дворифиски! Ова не е само ваша просечна мета Ниту еден пакет на варсити матични граници не го одржува ва�

Двојно на вашите омилени основни тимови со нашата маица за вратот на екипажот без граници 2пакет...

Ова без граници на чипка на помлади ќе биде совршен мал врв оваа сезона! Направено со мека вафла на Хедер

Останете топло и удобно без да изгубите SASS со овој трендовски исечен худи! Оставете ги вашите бои на Диз�

Поставете го или облечете го соло, во секој случај, сигурно ќе погодите стил на домашен терен, без екипаж

Проширете ја вашата секојдневна гардероба без да ја скршите банката со овој лажичка со кратки ракави од

Двапати убаво, без двојни маици на граници Суштински додаток на вашата секојдневна гардероба, овие тимо

Нека вашиот стил го прави зборувањето Хибрид го прави тоа повторно со уште една кул мета за вашата колек

Loveубовта е сè што ни треба, а оваа благодарна графичка мета од социјалното издание го кажува совршено...

Слоеви или соло, ништо не ја победи стилската едноставност на секојдневната мета на без граници Мека и л

Никогаш не престанувајте да сонувате со оваа удобна и кул графичка мета Оваа маица за дестинација Калиф

Scroll