Новак
Rugrats jogger jogger

Rugrats jogger jogger

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 479.84

Придружете се на Ругатс со овој прекрасен и удобен џогер. Овие џогери на rugrats јуниори сигурно ќе ја импресионираат омилената екипа за бебиња во светот. Одликувајќи се со еластична лента за половината, манжетни и функционални цртежи, овие џогери има графички принт на Ругатс на ногата. Парови добро со сè и лесно се носат и во куќата и надвор и околу! Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : отпечатоци од контраст; Врза за влечење. © Виаком, сите права се задржани. Rugrats Joggers за јуниори.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вистински класик Зачувајте се на секојдневно носење со мета со долг ракав од без граници...

Приближно Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36” Моделот носи голем�

Исечен, удобен и кул Оваа дестинација маица во Мајами од социјално издание додава стил и талент за вашио

Чувајте го удобно и симпатично без граници Хенли Пуловер Едноставниот стил на пуловер ве олеснува во ва

Не се мешајте со Мама и нејзината симпатична графичка мета од Греј од Грејсон Социјал Оваа забавна маиц�

Напуштете го вашиот основен мета за нешто помодерно Трендовски деколте и детали за задните детали за ов

Оставете ја оваа маица Vврат да заработи место на вашиот список Оваа предна џебна мета од без граници е у

Оваа младинска кратка ракав е совршена за секое време Одлично е за активности на отворено и поставување

Добијте графичка со оваа маица со кратки ракави од рана Полуопремената силуета со ласкаво деколте за ла

Дворефички! Оваа две пакувања со кратки ракави од без граници има Vврат и е совршен врвен пат за грешки и�

Еве што сакаме за маицата без граници : ласкав дизајн на вратот, удобни кратки ракави и исечени за забаве

Оваа маица Vврат од без граници е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба Погодно за сè, од ра�

Од нај волшебното место на земјата доаѓа најмногу волшебно додавање на вашата гардероба! Овој Mickey & Minnie T

Задебелен, класичен, лесен САД Поло Асн Графичката маица со долги ракави на жените дава едноставна обле�

Поставете го или облечете го соло, во секој случај, сигурно ќе погодите стил на домашен терен, без екипаж

Класичен мета со краток ракав од без граници го задржува вашиот плакар порилен во стил, со врат од лажич�

Loveубовта е сè што ни треба, а оваа благодарна графичка мета од социјалното издание го кажува совршено Се

Поставете го или носете го самостојно, или на кој било начин, сигурно ќе удрите во стилот на домашен тере

Закачете се во маицата за кратки ракави без граници Солиден главен дел за секоја гардероба, оваа маичка

Мора да имате за фановите на Селена, оваа графичка маичка ја покажува вашата омилена кралица на Кумбија

И надвор од овој светски стил и сјајот исто така! Графичкиот мет на Дизни е сигурен дека ќе стане редовен

Кул, удобно и класично Овој теврат од без граници му служи на вашиот лежерен изглед убаво со своите крат�

Scroll