Новак
Без граници на екипажот на јуниорите со ребрести маица, 2-пакет

Без граници на екипажот на јуниорите со ребрести маица, 2-пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 134.08

Поставете го или носете го самостојно, или на кој било начин, сигурно ќе удрите во стилот на домашен терен без маица за екипаж на граници. Супер-мекото со ребрести текстура, оваа суштинска мета нуди вклопување на кривата и заоблен полите, така што изгледа одлично затегнати или неоткриени. Земете го овој два пакувања денес и започнете да порибувате. Исклучиво на. Материјал : 89% полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. сет вклучува : две маици. Fit : Опремено. Дефект : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести трим; заоблени Маици со 2 пакувани ребра на полите од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Цврст тон и ребрести текстура ја истакнуваат оваа екипаж од без граници Совршено за викендот, лежерни д�

Тоа е вашето омилено дуо за патување со време, Рик и Морти, на оваа предна и задната графичка мета Мора да

Овој без граници на ракав за ракав од чипка е супер симпатичен и многу разноврсен! Врвот е изработен од д

Еве што сакаме за маицата без граници : ласкав дизајн на вратот, удобни кратки ракави и исечени за забаве

Бидете празнични оваа празнична сезона со оваа маица од рана Оваа Божиќна маичка има забавни графики на

Грогу : Најсечен во галаксијата! Овој плетен врвот на мандалоријан Скимер е лесен, супер удобно додавање

Без граници на долги ракави на јуниорите, Vвратот на вратот е суштински додаток на вашата секојдневна га

Карирано совршенство Ниту една плетена карирана кошула на границите не е вашиот нов пријатна врв за сез

Еј одлично ти . од каде би го добил? И така, разговорот започнува! Трендовски два пакувања од без граници �

Без графички графички графички граници не носи двојно забавно и стил! Ново преземање на дизајнот со бој�

Поставете го или облечете го соло, во секој случај, сигурно ќе погодите стил на домашен терен, без екипаж

Проширете ја вашата секојдневна гардероба без да ја скршите банката со овој лажичка со кратки ракави од

Вратете се во црно и носете го омилениот пулвер со рокенрол Овој врвен долг ракав AC / DC од Грејсон Соција�

Направете секоја облека уште повеќе стилска со оваа забавна графичка графичка долга ракав Лесно може д�

Добијте графичка со оваа маица со кратки ракави од рана Полуопремената силуета со ласкаво деколте за ла

Оваа графичка кратка ракав за кратки ракави на јуниори е совршен додаток на вашиот Варддроб! Колку одли�

Добијте графичка со оваа маица со кратки ракави од рана Полуопремената силуета со ласкаво деколте за ла

Scroll