Новак
Социјално издание женско помладо 'предниот плетенка Калифорнија сонува графичка маица за боја

Социјално издание женско помладо 'предниот плетенка Калифорнија сонува графичка маица за боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 287.52

Никогаш не престанувајте да сонувате со оваа удобна и кул графичка мета. Оваа маица за дестинација Калифорнија од социјалното издание додава стил и талент за вашиот обичен изглед. Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Широк ребрестиот екипаж на вратот. Исечена должина; Врза-фронт. Мека и дише ткаенина. Графички принт од предната страна. 60% памук и 40% полиестер, машина за перење. Увезени. Социјално издание Калифорнија сонува графичка маица за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дворефички! Оваа две пакувања со кратки ракави од без граници има Vврат и е совршен врвен пат за грешки и�

Кул, удобно и класично Овој теврат од без граници му служи на вашиот лежерен изглед убаво со своите крат�

Ова без граници на хардверот на јуниорите е стилски главен дел за вашата гардероба оваа сезона! Одликув�

Вистински класик Зачувајте се на секојдневно носење со мета со долг ракав од без граници Оваа маица на е

Поставете го или носете го самостојно, или на кој било начин, сигурно ќе удрите во стилот на домашен тере

Оставете ја оваа маица Vврат да заработи место на вашиот список Оваа предна џебна мета од без граници е у

Овој без граници на ракав за ракав од чипка е супер симпатичен и многу разноврсен! Врвот е изработен од д

Без граници на долги ракави на јуниорите, Vвратот на вратот е суштински додаток на вашата секојдневна га

Врзете го вашиот изглед заедно со оваа кошула со краток ракав од без граници Мека и лесна во ткаен рајон,

Двапати убаво, без двојни маици на граници Суштински додаток на вашата секојдневна гардероба, овие тимо

Scroll