Новак
Мандалоријански женски скитник плетен врв

Мандалоријански женски скитник плетен врв

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Грогу : Најсечен во галаксијата! Овој плетен врвот на мандалоријан Скимер е лесен, супер удобно додавање на вашата гардероба направена во ткаенина од памук и има шарени отпечатоци на Грогу. Спарете ја оваа „Војна на Starвездите“ со вашите омилени шорцеви или тексас фармерки за забавен, обичен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : џеб на градите. Карактеристики : Графички принт од пред и назад; Сплит полите. © Lucasfilm Ltd., сите права се задржани. Маица за женско бебе Јода.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа маица Vврат од без граници е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба Погодно за сè, од ра�

Одржувајќи го случајно и удирајќи се со сунѓер! Удобните џогери го погледнат вашиот случај на друго нив�

Направете секоја облека уште повеќе стилска со оваа забавна графичка графичка долга ракав Лесно може д�

Поставете го или облечете го соло, во секој случај, сигурно ќе погодите стил на домашен терен, без екипаж

Без графички графички графички граници не носи двојно забавно и стил! Ново преземање на дизајнот со бој�

Бидете празнични оваа празнична сезона со оваа маица од рана Оваа Божиќна маичка има забавни графики на

Кажи еј на твојата нова обична мета од без граници Овој лесен за носење го комплетира вашиот лежерен изг

Ова без граници со врзани ракави со ленти со слоевити ѓердан 2 FER е супер симпатичен и многу разноврсен! И

Со своето класично деколте за лажичка и кратки ракави, без граници на вратот на вратот на границите, сов�

Поставете го или носете го самостојно, или на кој било начин, сигурно ќе удрите во стилот на домашен тере

Оваа графичка кратка ракав за кратки ракави на јуниори е совршен додаток на вашиот Варддроб! Колку одли�

Добијте графичка со оваа маица со кратки ракави од рана Полуопремената силуета со ласкаво деколте за ла

Очигледно зафатен! Соберете ја оваа модерна графичка графичка кратка ракав и кажете им на сите колку ст�

Одлична мета прави чуда за вашата гардероба и затоа го сакаме двопакетот на Wild Skye Добивате две невероја�

Тоа е вашето омилено дуо за патување со време, Рик и Морти, на оваа предна и задната графичка мета...

Овој без граници на ракав за ракав од чипка е супер симпатичен и многу разноврсен! Врвот е изработен од д

Оваа симпатична мачка со кратки ракави на Scoop Neck има лого на MTV Тој е лесен и супер удобен Направено од 100%

Scroll