Новак
Графичка маица на Денот на Свети Патрик

Графичка маица на Денот на Свети Патрик

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Имате среќа! Подгответе се за празникот во стил со оваа прекрасна маица за Денот на Свети Патрик. Овој Tee со кратки ракави има забавни графички отпечатоци за ладен и обичен изглед што е исто толку празничен колку што е удобно. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Маици на Денот на Свети Патрикс за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

100% полиестерски меѓусебно; БИКИ И БЕСПЛАТНО БЕЗБЕДНО; 50+ рејтинг на UPF, одлична УВ заштита; Етикета за вра

Секојдневна победа Time и џебниот џеб е тој удобен, обичен врв што ќе го облечете Опуштено, со малку прегол

Дајте му на вашата гардероба моментално ажурирање со овој пат и маица за сублимација на кратки ракави н�

Дајте му на вашата гардероба моментално ажурирање со ова време и теата за сублимација Со својата мека и

Кошулата е многу удобна и случајна може да се носи како дневни врвови без разлика дома, одете на работа /

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Свилен мек и опуштено, ако можете да дизајнирате совршена мета, ова ќе биде Туниката за време на времето

Покажете ја вашата летна ovingубов со овие женски графички маички со плажа и езеро Одличен дизајн на маица

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Земете еден за себе и за сите други Официјално лиценциран од Дизни Помлада / тинејџерска големина; Работ

Опуштете го изгледот со ова време и Tru измиениот лажички врат Кул, секојдневно и удобно во мека и лесна м�

Овој пат и удобната вафла за вафли на Tru е совршено парче за слој или да се носи самостојно Одликувајќи с�

Прославете ги иконите културни институции и националните паркови со оваа графичка графичка тематика в�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Пронајдете крајна рамнотежа кога одите од дома, работа и теретана во оваа разноврсна мета што може да се

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Илузии на женски облик на Ли Ридерс, извалкана од двојна кошула на половината, се одликува со засенчувањ

Неограничен потенцијал Започнете со која било облека со времето и лажичката на вратот на Tru и ќе бидете �

Вашата омилена мета се преиспита како помек џемпер; Не станува подобро од ова Тетот за џемпери на беспла

Scroll