Новак
Маица за перформанси на жените во Авиа со долги ракави

Маица за перформанси на жените во Авиа со долги ракави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 279.84

Одлично за положување и совршен преоден врв, оваа маица за изведба со долги ракави од Авиа е ваш одење за тренинг, викенд и пошироко! Не само модерни, туку и функционални исто така - прилагодливите странични врски помагаат да се најде вашето најласкаво вклопување и пар со кое било од вашите омилени дното на Авија. Умно дизајнирано со пиштоли и мека, четкана ткаенина за да ви овозможи топлина на вашиот на отворено или тренингот. Материјал : 46% рециклиран полиестер/46% рециклиран полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со пиштоли. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Прилагодливи странични врски за ласкаво вклопување; Мека четкана ткаенина. Изведба маица со долги ракави за жени од Авиа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Имате среќа! Подгответе се за празникот во стил со оваа прекрасна маица за Денот на Свети Патрик Овој Tee �

Не само за теретана, супермекиот мета за жени Атлетски работи помага да ве одржуваме удобно насекаде и н

Покажете ја вашата страна на freedomубител на слобода со оваа американска женска графичка матичка со знаме

4,5 мл., Предсмарт 100% памук од рингспун, 30 синглови зашиени ракави зашиени со игла и дното на hemscontoured и стра

Покажете ја вашата страна на животински ovingубител со оваа графичка мачка со мачки со мачки Одличен диза�

Земете еден за себе и за сите други Официјално лиценциран од Дизни Помлада / тинејџерска големина; Работ

Обични денови повик за слатки тимови и време и Тру има само оној! Изработена во супермека мешавина од па�

Прославете ја иконската страна на Големите езера со оваа графичка матичка со теми од Мичиген...

Прославете ги иконите културни институции и националните паркови со оваа графичка графичка тематика в�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

100% полиестерски меѓусебно; БИКИ И БЕСПЛАТНО БЕЗБЕДНО; 50+ рејтинг на UPF, одлична УВ заштита; Етикета за вра

Покажете ја вашата плашлива страна со оваа женска графичка мета со теми за Ноќта на вештерките Одличен �

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Покажете ја вашата весела страна со ова лето женско графичко мета со теми од Лама Одличен дизајн на маиц

Свилен мек и опуштено, ако можете да дизајнирате совршена мета, ова ќе биде Туниката за време на времето

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Дајте му на вашата гардероба моментално ажурирање со овој пат и маица за сублимација на кратки ракави н�

Scroll